۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7329
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۲
  • 84 بازدید
  • ارسال توسط :

دفتر پست بانک ایران در روستای محمد آباد عربها افتتاح شد

ورامین – ابتکار ورامین: دفتر پست بانک ایران در روستای محمد آباد عربها از توابع بخش جواد آباد با حضورسید همایون عباسی بخشدار، مسئولان پست بانک استان تهران و شهرستان ورامین، دهیار و شورای اسلامی افتتاح و بهره‌برداری شد. به گزارش خبرنگار ما – سید همایون عباسی بخشدار جواد آباد در حاشیه مراسم افتتاح گفت […]

ورامین – ابتکار ورامین: دفتر پست بانک ایران در روستای محمد آباد عربها از توابع بخش جواد آباد با حضورسید همایون عباسی بخشدار، مسئولان پست بانک استان تهران و شهرستان ورامین، دهیار و شورای اسلامی افتتاح و بهره‌برداری شد.

به گزارش خبرنگار ما – سید همایون عباسی بخشدار جواد آباد در حاشیه مراسم افتتاح گفت : به منظور فراهم نمودن دسترسی اهالی روستای محمد آباد عربها و روستائیان همجوار به خدمات متنوع بانکی ، دفتر پست بانک ایران در روستای محمد آباد عربها افتتاح شد

بخشدار جواد آباد بیان کرد: با راه‌اندازی این دفتر، سایر خدمات بانکی به صورت‌ آنلاین برای ساکنان این روستا و روستاهای همجوار ارائه می‌شود و دیگری نیازی نیست اهالی روستا برای انجام خدمات بانکی به شهر مراجعه نموده و متحمل هزینه‌ شوند.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در بخش جواد آباد بیان کرد :با سپرده گذاری توسط تولیدکنندگان و سایر اقشار محتلف مردم این روستاها در این دفاتر می توانند از خدمات مفید پست بانک ،منجمله پرداخت تسهیلات بهره مند شوند ،که این مهم موجب رونق اقتصادی و اشتغال‌زائی در روستاهای این بخش می گردد.

بخشدار جواد آباد در پایان اظهار امیدواری کرد : با ایجاد دفاتر پست بانک یا خدمات ارتباطی در روستاها شاهد افزایش رفاه و خدمات رسانی (آی سی تی) به مردم روستاها ،شاهد رشد و شکوفائی هرچه بیشتر منطقه و همچنین رونق اشتغال و تولید بخش جواد آباد باشیم .

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*