۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سمنان » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27513
  • ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
  • 385 بازدید
  • ارسال توسط :
دولت به عنوان بخشی از پیکره نظام فعالیت مطلوب دارد
دولت به عنوان بخشی از پیکره نظام فعالیت مطلوب دارد

دولت به عنوان بخشی از پیکره نظام فعالیت مطلوب دارد

سمنان- آبرومند: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: دولت بخشی از پیکره کلی نظام جمهوری اسلامی است که متناسب با شرایط موجود فعالیت مطلوبی دارد. به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام و السلمین علی اصغر فضیلت روز یکشنبه در نشست کارگروه فرهنگی پدافند غیرعامل سمنان در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و […]

سمنان- آبرومند: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: دولت بخشی از پیکره کلی نظام جمهوری اسلامی است که متناسب با شرایط موجود فعالیت مطلوبی دارد.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام و السلمین علی اصغر فضیلت روز یکشنبه در نشست کارگروه فرهنگی پدافند غیرعامل سمنان در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، افزود: در نگاه به عملکرد دولت فعلی، منتقدان نباید از این نکته غفلت کنند که دولت بخشی از بدنه نظام اسلامی است.

 

وی با تاکید بر اینکه به نظام اسلامی باید به عنوان یک پیکره کلی نگاه کرد، ادامه داد: یک پیکره منهای اعضایش قابل قبول نیست و معنا نمی یابد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تاکید کرد: دولت تدبیر و امید در شرایط فعلی در وضعیت بی سابقه ای در تاریخ جمهوری اسلامی قرار گرفته و نظیر این فشارها وجود نداشته است.

 

وی افزود: اقتصاد ایران وابسته به فروش نفت است و بر همگان مشخص است دولت در این زمینه با چه چالش هایی رو به روست.

 

فضیلت بیان کرد: در چنین شرایطی، برنامه ریزی برای حفظ وضعیت کنونی می تواند حد ایده آلی قلمداد شود.

 

وی درباره انتظارها از حوزه فرهنگ در کشور نیز گفت: اکنون در حوزه فرهنگ دولت در وضعیت حداقلی در حال فعالیت است و برای بهبود این وضعیت اهتمام ویژه دارد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بیان کرد: نباید از این نکته غافل بود که برای بهبود شرایط فرهنگی نیاز است در بدنه اجتماع تغییر رویه هایی ایجاد شود تا برنامه ها به نتیجه دلخواه برسد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: انتظارات از حوزه فرهنگ و دستگاه های فرهنگی باید متناسب با شرایط موجود باشد.

 

در این نشست با حضور سعید جابری انصاری مشاور معاونت امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسوولان و نمایندگان دستگاه های فرهنگی استان سمنان، در مورد مسایل و مشکلات حوزه پدافند غیرعامل در حوزه فرهنگ گفت و گو شد.

(منبع خبر: ایرنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*