۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 27332
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷
  • 488 بازدید
  • ارسال توسط :
دولت در شرایط سخت اقتصادی کارفرمایان را تنها نمی گذارد
دولت در شرایط سخت اقتصادی کارفرمایان را تنها نمی گذارد

دولت در شرایط سخت اقتصادی کارفرمایان را تنها نمی گذارد

سمنان- آبرومند: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: دولت در شرایط سخت اقتصادی و تحریم با حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان، کارفرمایان را تنها نمی گذارد. به گزارش خبرنگار ما – اسماعیل غنیان افزود: در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های آمریکا حفظ آمار اشتغال در بخش صنعت و تولید در دستور […]

سمنان- آبرومند: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: دولت در شرایط سخت اقتصادی و تحریم با حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان، کارفرمایان را تنها نمی گذارد.

به گزارش خبرنگار ما – اسماعیل غنیان افزود: در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های آمریکا حفظ آمار اشتغال در بخش صنعت و تولید در دستور کار دولت قرار دارد.

وی با بیان اینکه، تعدیل نیرو بهتر است آخرین گام کارفرمایان واحدهای تولیدی در زمان فشارهای اقتصادی باشد، گفت: با برنامه ریزی اصولی و ثبات در بازار، کارفرمایان از این شرایط نامساعد عبور می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان ادامه داد: دولت در کنار کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی است و در صورت بروز هرمشکلی با تعیین تکلیف مقرری بیمه بیکاری در تامین معیشت اولیه این افراد تلاش می شود.

غنیان اضافه کرد: تمام تلاش دولت در سال ۹۸ ایجاد اشتغال پایدار در استان سمنان با وجود مشکلات قابل توجه اقتصادی است و با تعامل بین دستگاهی، کاهش روزافزون نرخ بیکاری در استان محقق می شود.

وی تصریح کرد: ایجاد بیش از ۱۰ هزار و ۶۰۰ شغل در استان سمنان در سال ۹۷ با همکاری و تلاش دستگاه های اجرایی و واحدهای تولیدی و صنعتی استان میسر شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان گفت: در سال ۹۸ تعهد اشتغال برای ۱۰ هزار و ۳۰۰ نفر در استان سمنان برنامه ریزی شده که از اکنون برای تحقق این برنامه دولت، مسئولان در تلاش هستند.

به گزارش ایرنا، ۷۰ درصد از جمعیت ۷۰۲ هزار نفری استان سمنان زیر چتر بیمه تامین اجتماعی هستند.

سهم اشتغال سمنان در بخش صنعت و معدن بیش از ۳۸ درصد، در کشاورزی بیش از ۱۴ درصد و تولید ناخالص این استان با رقمی حدود ۱۸٫۲ درصد مربوط به بخش کشاورزی و حدود ۲۲ درصد مربوط به بخش صنعت و معدن است.

نرخ بیکاری در استان سمنان براساس آخرین آمار ۶٫۶ است.

(منبع خبر: ایرنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*