۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 8774
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۲
  • 93 بازدید
  • ارسال توسط :

دومین جلسه دهیاران شهرستان پردیس برگزار شد

پردیس – ابتکار ورامین: دومین نشست هم اندیشی دهیاران شهرستان پردیس به همت معاونت عمرانی فرمانداری و ریاست جواد جودکی معاون عمرانی فرماندار و با حضور بخشداران بومهن و جاجرود و دهیاران شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – جودکی هدف از برگزاری این […]

پردیس – ابتکار ورامین: دومین نشست هم اندیشی دهیاران شهرستان پردیس به همت معاونت عمرانی فرمانداری و ریاست جواد جودکی معاون عمرانی فرماندار و با حضور بخشداران بومهن و جاجرود و دهیاران شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – جودکی هدف از برگزاری این جلسه قبیل جلسات را ایجاد هماهنگی و وحدت رویه و استفاده از تجربیات و نظرات دهیاران برای بهبود امور دانست و افزود: به دست آوردن راهکارهای مناسب و اجرایی برای خدمت رسانی هر چه بیشتر به روستا و روستائیان یکی از مهمترین کارکرد های این جلسات است.

وی در ادامه از دهیارات خواست با ایجاد انگیزه، زمینه جلب مشارکت مردمی را برای اجرای دستورالعمل های ستاد مدیریت بحران فراهم آورند تا بتوان در صور ت وقوع بحران از وارد آمدن خسارت های سنگین به روستاها جلوگیری کرد.

در ادامه هر یک از دهیاران پس از ارائه گزارش عملکرد سه ماهه ابتدایی سال، پیرامون اقدامات انجام شده به تبادل نظر پرداختند و در پایان مقرر شد معاونت فنی و عمرانی فرمانداری برای ایجاد وحدت رویه در تکمیل پرونده های ساخت و سازها در روستا، چک لیستی از موارد لازم را تهیه و از طریق بخشداری ها در اختیار دهیاران قرار دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*