۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 1790
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۸
  • 371 بازدید
  • ارسال توسط :

دومین جلسه ستاد بزرگداشت بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) برگزار شد

پاکدشت – رامین نیوز: هادی تمهیدی معاون سیاسی فرماندار پاکدشت اظهار داشت: امروز بیداری اسلامی، مرهون روشنگری های امام خمینی (ره) می باشد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- دومین جلسه بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به ریاست تمهیدی معاون سیاسی انتظامی فرماندار پاکدشت و با حضور رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان […]

پاکدشت – رامین نیوز: هادی تمهیدی معاون سیاسی فرماندار پاکدشت اظهار داشت: امروز بیداری اسلامی، مرهون روشنگری های امام خمینی (ره) می باشد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- دومین جلسه بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به ریاست تمهیدی معاون سیاسی انتظامی فرماندار پاکدشت و با حضور رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان و مسئولین کمیته ها به منظور برنامه‌ ریزی هر چه بهتر در خصوص برگزاری بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام راحل در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه معاون سیاسی انتظامی فرماندار پاکدشت ضمن تبریک هفته معلم  با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران به عنوان احیاء گر ارزش‌های والای اسلامی در جامعه اظهار داشت: عظمت و شکوه امام خمینی(ره) بر کسی پوشیده نیست و اندیشه های والای امام نه تنها در مرزهای جغرافیایی کشور محدود نشد، بلکه با عبور از منطقه ذهن انسان های آزاده و حق طلب را در سرتاسر دنیا به خود معطوف کرده است .

تمهیدی افزود: امام خمینی(ره) باعث عزت و سرافرازی ملت غیور ایران شد و امام خمینی(ره) تحولی عظیم در جهان ایجاد کرده اند و وظیفه ما تداوم حرکت انقلابی و تببین اندیشه های امام برای نسل جوان است.

وی ادامه داد: شکوه و عظمت انقلاب اسلامی ایران در شکوه و عظمت نام امام خمینی و شخصیت متعالی آن بزرگوار است، بنابراین برنامه‌های بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) باید در شان و جایگاه ایشان باشد و این ایام بهترین فرصت برای ترویج و گسترش اندیشه های ایشان می باشد .

معاون سیاسی انتظامی فرماندار پاکدشت، انقلاب اسلامی را بزرگترین انقلاب در عصر حاضر  برشمردند که حضرت امام (ره) با این انقلاب ارزش های فراموش شده را به جهان معرفی و بر مبنای این ارزش ها حکومتی را بنا کردند که سعادت بشریت را به ارمغان آورد و امروز می بینیم کشور های مسلمان متوجه این ارزش ها شده و از حکومت اسلامی الگو  می گیرند.

وی تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی‌(ره) ارزش‌ها و اندیشه‌های ناب اسلامی احیا شد و هویت اسلامی مسلمانان جهان تقویت و پرچم عدالت برافراشته گردید.

 معاون سیاسی انتظامی فرماندار پاکدشت افزود: دستگاه‌های اجرایی شهرستان پاکدشت برای برگزاری باشکوه مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و اعزام زائران به مرقد مطهر حضرت امام (ره) همکاری و تعامل لازم را با ستاد و کمیته های فرعی آن معمول نمایند تا امسال با شکوه‌تر از همیشه این مراسم در سطح شهرستان برگزار شود.

در پایان مسئولین کمیته ها گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*