۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1350
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۷
  • 205 بازدید
  • ارسال توسط :

دیدار بانوان فعال سازمانهای مردم نهاد با فرماندار قرچک

قرچک – رامین نیوز: همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن، بانوان فعال سازمانهای مردم نهاد قرچک با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن، زنان مسئول سازمانهای مردم نهاد شهرستان قرچک طی دیدار با فرماندار، با وی به گفتگو پرداخته و مشکلات خود را […]

قرچک – رامین نیوز: همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن، بانوان فعال سازمانهای مردم نهاد قرچک با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن، زنان مسئول سازمانهای مردم نهاد شهرستان قرچک طی دیدار با فرماندار، با وی به گفتگو پرداخته و مشکلات خود را مطرح کردند.

فرماندارشهرستان قرچک در این نشست ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن، از زنان به عنوان یاوران همیشگی نظام در تمامی عرصه ها یاد کرد و به نقش تأثیرگذار آنها در تحقق شعار امسال اشاره داشت.

علی صادقی گفت: خوشبختانه در تمامی حوزه ها وقتی مسئولیتی به زنان واگذار شده سعی در انجام امور به نحو احسن داشته اند و برای انجام فعالیتهای خود همواره انضباط و قانونمداری را سرلوحه کارها قرار داده اند.

گفتنی است در این نشست مسئولان سمن ها ضمن قدردانی از نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک به منظور اهمیت به نقش زنان در جامعه و برگزاری این نشست، مشکلات خود را در حوزه های مختلف مطرح کرده و خواستار مرتفع شدن آنها شدند.

فرماندار نیز در این باره دستورات لازم را به مراجع ذیربط صادر کرد.

گفتنی است در این نشست مسئول حوزه اجتماعی و بانوان فرمانداری، مسئول انجمن بیماران خاص قرچک، اعضای فعال سازمانهای مردم نهاد در حوزه بانوان و مسئولان مؤسسات فرهنگی، هنری و اجتماعی منطقه، نماینده ورزش بانوان، عضو علی البدل شورای شهر، برخی زنان کارآفرین و … حضور داشتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*