۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 5069
  • ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۷
  • 196 بازدید
  • ارسال توسط :

دیدار ریاست اداره آموزش و پرورش فشافویه با بخشدار جوادآباد

ورامین – ابتکارآنلاین: حبیب اله قربانی مهر ریاست اداره آموزش و پرورش فشافویه، حسین النچری ریاست اداره آموزش و پرورش جواد آباد با حضور در بخشداری جواد آباد با سید همایون عباسی بخشدار دیدار کردند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از سایت وارنانیوز – حبیب اله قربانی مهر ریاست اداره آموزش و پرورش فشافویه […]

ورامین – ابتکارآنلاین: حبیب اله قربانی مهر ریاست اداره آموزش و پرورش فشافویه، حسین النچری ریاست اداره آموزش و پرورش جواد آباد با حضور در بخشداری جواد آباد با سید همایون عباسی بخشدار دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از سایت وارنانیوز – حبیب اله قربانی مهر ریاست اداره آموزش و پرورش فشافویه با اشاره به خدمات ارزشمند سید همایون عباسی در زمان تصدی سمت بخشداری حسن آباد، گفت: بنده در اولین جلسه ای که به خدمت ایشان رسیدم، ایشان آموزش پرورش را بازوی راست خود اعلام کرد.

وی با یاد آوری خاطره ای که در چند روز قبل از معارفه عباسی بخشدار وقت حسن آباد در زمان گرامیداشت هفته معلم، اظهار کرد : در آن برهه زمان که بنده هنوز با ایشان ملاقات نکرده بودم و شناختی از وی نداشتم، آقای عباسی با برقرای تماس با بنده خواستار برگزاری مراسمی شایسته در خصوص تجلیل از فرهنگیان بخش و نیازهای مدارس در راستای توسعه فضای آموزشی مجتمع های سطح بخش را خواستار شدند .

قربانی مهر افزود: در زمان حضور سید همایون عباسی در بخشداری فشافویه فضای آموزشی و فرهنگی این منطقه شاهد رشد قابل ملاحضه درعرصه تعلیم و تربیت بود که مساعدت در خصوص احداث مدرسه بانک ملت، هوشمند سازی مدارس و اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی از جمله خدمات گرانبهای وی می باشد.

در ادامه سید همایون عباسی با تاکید بر نگاه ویژه دکتر روحانی رئیس جمهور محترم دولت تدبیر و امید به بحث آموزش و پرورش، اظهارداشت: آموزش و پرورش اصلی ترین بخش کشور در زمینه تربیت نیروی انسانی آینده و تقویت زیرساخت های کشور است که باید به توسعه زیر ساختهای آن نگاه ویژه ای داشت.

نماینده عالی دولت در بخش جوادآباد با بیان اینکه آموزش و پرورش در تمامی مراحل فرایند برگزاری انتخابات وزارت کشور را همراهی میکند، افزود: در این فرآیند، قطعاً نقش آموزش و پرورش بسیار پررنگ و مهم است که شور و نشاطی توصیف ناپذیر به فضای کشور میدهند.

در پایان این نشست لوح تقدیری ازطرف مدیر کل آموزش پرورش شهرستانهای استان تهران در خصوص ساخت مدرسه بانک ملت توسط ریاست اداره آموزش و پرورش فشافویه به سید همایون عباسی بهشدار جوادآباد اهدا شد.

متن تقدیر نامه بدین شرح است،

جناب آقای سید همایون عباسی

از اینکه با بهره گیری از فیض لایتناهی الهی با همت وسیع خود در ساخت مدرسه بانک ملت در پیشبرد و اهداف عالی آموزش و پرورش منطقه فشافویه سخاوتمندانه و کریمانه اهتمام ورزیده اید ضمن نثار خالصانه ترین درودها ،از محضر گرانقدر جنابعالی سپاسگذاری نموده و به شکرانه این توفیق الهی و به پاس این عمل صالح و پسندیده ،این لوح تقدیر،تقدیم وجود شایسته و گرانمایه شما می گردد.

با امید به اینکه ،با توکل به خداوند متهال و با تکیه بر اشاعه و توسعه ی این کار خدا پسندانه ،زمینه،پیشرفت دانش آموزان این مرز و بوم فراهم آید و این الگوی بایسته در سطح جامعه تعمیم و تکثیر گردد.

علیرضا کمرنی مدیر کل آموزش پرورش شهرستانهای استان تهران

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*