۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 6159
  • ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۹
  • 120 بازدید
  • ارسال توسط :

دیدار سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش ورامین با امام جمعه شهرستان ورامین

ورامین – ابتکار ورامین: سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ورامین در اولین هفنه کاری خود در سمت ریاست این اداره با حضور در دفتر حضرت آیت ا… محمودی گلپا یگانی (مد ظله العالی )   امام جمعه محبوب شهرستان ورامین با ایشان دیدار کرد . به گزارش خبرنگار ما- مجید تاجیک سر پرست مدیریت […]

ورامین – ابتکار ورامین: سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ورامین در اولین هفنه کاری خود در سمت ریاست این اداره با حضور در دفتر حضرت آیت ا… محمودی گلپا یگانی (مد ظله العالی )   امام جمعه محبوب شهرستان ورامین با ایشان دیدار کرد .

به گزارش خبرنگار ما- مجید تاجیک سر پرست مدیریت آموزش وپرورش ورامین به اتفاق ، شورای معاونین آموزش وپرورش ، با امام جمعه شهرستان ورامین حضرت آیت ا… محمودی(مد ظله العالی ) و حاج سید محسن محمودی امام جمعه موقت (مدیر کل شورای هما هنگی و تبلیغات اسلا می شهرستا نهای استان تهران) دیدار کردند .

در این دیدار امام جمعه شهرستان ورامین ضمن عرض خیر مقدم خدمت همه مدعوین از زحمات مجتبی عرب عا مری مدیر اسبق آموزش و پرورش ورامین تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت : مسئولیت در آموزش وپرورش یکی از مهمترین مسئولیتها است واین یک مسئولیت سنگین وخطیری است وباید در راه اهداف و جایگاه تعلیم وتربیت کوشاباشیم .

امام جمعه شهرستان ورامین گفت : خدا وند وعده داده است حق بر باطل پیروز است و اگر کسی در راه خدا قدم بر دارد موفق خواهد شد .

وی متذکر شدند همه ما باید به خدا وند متکی باشیم و از خدا بخواهیم کمکمان کند .

با سابقه ترین امام جمعه کشور یاد آور شدند : آموزش و پرورش یک دستگاه مهمی است و باید به مسئله آن اهمیت زیادی داد و انسان می تواند با بر نامه ریزی به نقطه مطلوب دست پیدا کند .

وی تاکید کردند: باید مسائل دینی ،اخلاقی ومعنویات را سر لوحه کار خود قرار داده و نسل جوان و دانش آموزان که آینده سازان مملکت هستند را یاری کنیم .

حضرت آیت الله محمودی گلپا یگانی کاردر آموزش و پرورش را بسیار دشوار و حساس برشمردند و هدایت دانش آموزان را در مسیر رشد علمی، معنوی و تربیتی وظیفه اصلی این نهاد مقدس دانستند .

در ادامه تاجیک نیز ضمن تشکر از عنایت ویژه حضرت آیت الله محمودی امام جمعه شهرستان ورامین و حاج سید محسن محمودی مدیر کل شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی شهرستا نهای استان تهران از آنان خواستند تا با ارشاد و راهنمایی های ارزنده راهگشای ،آموزش و پرورش در راه رسیدن به اهداف تعلیم و تربیت باشند .

در پایان حضرت آیت الله محمودی گلپا یگانی دعا نمودند که انشاا… خداوند همه ما را تائید فرماید و برای مدیریت جدید آموزش و پرورش ورامین مجید تاجیک آرزوی مو فقیت و سر بلندی را از خداوند متعال مسئلت نمودند .

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*