۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 270
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹
  • 322 بازدید
  • ارسال توسط :

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با فرماندار شهرستان قرچک

قرچک – رامین نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به منظور بررسی مشکلات و ظرفیتهای حوزه فرهنگ و هنر شهرستان قرچک با فرماندار این منطقه دیدار و گفتگو کرد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- برزین ضرغامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به همراه محمد حسین اسماعیلی معاون هنری و سینمایی اداره […]

قرچک – رامین نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به منظور بررسی مشکلات و ظرفیتهای حوزه فرهنگ و هنر شهرستان قرچک با فرماندار این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- برزین ضرغامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به همراه محمد حسین اسماعیلی معاون هنری و سینمایی اداره کل و جعفر کاظمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای قرچک و ورامین با حضور در فرمانداری شهرستان قرچک به منظور بررسی مشکلات و ظرفیتهای حوزه فرهنگ و هنر این منطقه با علی صادقی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار شهرستان قرچک در این دیدار از اقدامات اداره کل فرهنگ و ارشاد در سطح استان قدردانی کرد و از مسئولان مربوطه خواست تا نگاه ویژه ای به این منطقه داشته باشند چرا که قرچک دارای فرهنگی غنی و هنرمندان زیادی است.

علی صادقی همچنین نسبت به استقلال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان قرچک تأکید کرد و قول مساعد داد تا موضوع مربوطه پیگیری شود و تمام توان خود را در این باره بکار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه نسبت به حوزه فرهنگ و هنر نگاه ویژه ای دارد، از مدیرکل خواست نسبت به تخصیص بودجه و توزیع امکانات در سطح شهرستانها به صورت عادلانه رفتار شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب فرماندار شهرستان قرچک، به استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان قرچک اشاره و در این راستا اعلام آمادگی کرد.

برزین ضرغامی گفت: جمهوری اسلامی ایران سرمایه های فرهنگی بسیار بالایی وجود دارد از این رو بایستی این ظرفیت ها شناسایی شده و در راستای ارتقای آنها گام برداشته شود.

وی افزود: اداره کل به حوزه فرهنگ و هنر تمام شهرستانها به طور عادلانه نگاه می کند و در نظر دارد در اختصاص بودجه نیز عادلانه رفتار شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*