۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 7370
  • ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۳
  • 116 بازدید
  • ارسال توسط :

دیدار مردم و مسوولان، حرکتی ارزشمند در نظام جمهوری اسلامی است

پیشوا – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان پیشوا، دیدارهای چهره به چهره مردم و مسوولان را حرکتی ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا- طی برنامه هفتگی ملاقات های مردمی فرماندار شهرستان پیشوا، تعدادی از شهروندان در دیدار با عباس ملکوتی خواه، به […]

پیشوا – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان پیشوا، دیدارهای چهره به چهره مردم و مسوولان را حرکتی ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا- طی برنامه هفتگی ملاقات های مردمی فرماندار شهرستان پیشوا، تعدادی از شهروندان در دیدار با عباس ملکوتی خواه، به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

فرماندار شهرستان پیشوا در این دیدارها بیان داشت: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی، مردم هر زمان که بخواهند به راحتی می توانند با مسوولان درباره مسائل و مشکلات خود گفت وگو کنند.

ملکوتی خواه، دیدارهای چهره به چهره مردم با مسوولان را حرکتی ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و افزود: دیدارهای مردم با مسوولان موجب تسهیل روند خدمت رسانی و شتاب بخشیدن به فرایند حل مشکلات می شود.

وی این دیدارها را در راستای تکریم ارباب رجوع و بررسی مسائل و مشکلات مردم عنوان و خاطرنشان کرد: هر هفته برنامه دیدار مردمی به صورت مداوم در فرمانداری پیشوا برگزار می شود و مردم شهرستان نیز می توانند به طرح مسائل خود بپردازند.

شایان ذکر است این ملاقات ها در راستای تکریم ارباب رجوع، پنج شنبه هر هفته برگزار می گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*