۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28231
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
  • 78 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار مسئولان تشکل ها و فعالان سیاسی حامی دولت با فرماندار پردیس
دیدار مسئولان تشکل ها و فعالان سیاسی حامی دولت با فرماندار پردیس

دیدار مسئولان تشکل ها و فعالان سیاسی حامی دولت با فرماندار پردیس

پردیس – آبرومند: تنی چند از مسئولان تشکل ها و فعالان سیاسی حامی دولت با فرماندار پردیس دیدار کردند. به گزارش خبرنگار ما -عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در این دیدار با اشاره به لزوم حضور و فعالیت هدفمند احزاب در عرصه سیاسی کشور گفت: احزاب فعال و دارای برنامه می‌توانند در معرفی افراد برای […]

پردیس – آبرومند: تنی چند از مسئولان تشکل ها و فعالان سیاسی حامی دولت با فرماندار پردیس دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ما -عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در این دیدار با اشاره به لزوم حضور و فعالیت هدفمند احزاب در عرصه سیاسی کشور گفت: احزاب فعال و دارای برنامه می‌توانند در معرفی افراد برای کاندیداتوری انتخابات مختلف ورود پیدا کرده و در جلب مشارکت مردم برای عرصه های سیاسی و اجتماعی، موفق عمل کنند، به همین منظور فرمانداری حامی تقویت احزاب بوده و از حضور احزاب با گرایش‌های مختلف استقبال می‌کند.

 

رضایی افزود: فعالان سیاسی باید از هر جهت نمونه بوده و در معرض اتهام قرار نگیرند تا اثرگذاری خوبی داشته باشند تا با حفظ کرامات انسانی، رعایت اخلاقیات و مسائل شرعی و عرفی و حرکت بر اساس خط مشی های کلان، در ارتقاء بینش سیاسی جامعه و جلب مشارکت مردم موفق عمل کنند.

 

فرماندار پردیس تاثیر احزاب بر جامعه را محدود به فضای سیاسی ندانست و تصریح کرد: اگر احزاب ما بخواهند کار حزبی موثری انجام دهند می توانند در همه حوزه‌ها از جمله سیاسی، اجتماعی و فرهنگی تاثیر خود را بر جای بگذارند از این رو کار حزبی کاری مشکل، حساس و حساب شده است.

 

گفتنی است در ابتدای این جلسه هر یک از افراد حاضر به بیان گوشه ای از اقدامات، برنامه ها و وضعیت کلی فعالیت احزاب پرداختند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*