۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 2591
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۳
  • 176 بازدید
  • ارسال توسط :

دیدار نژادفلاح با فرماندار شهرستان قرچک

قرچک- خبرنگار رامین نیوز: مدیر کل ورزش وجوانان استان تهران با حضور در محل فرمانداری با فرماندارشهرستان قرچک دیدار و گفت و گو کرد. محمدحسین نژادفلاح مدیر کل ورزش وجوانان استان تهران به همراه جعفر اردستانی معاونت امور جوانان اداره کل و حسین قاسی زاده رییس اداره ورزش و جوانان قرچک با علی صادقی فرماندار […]

قرچک- خبرنگار رامین نیوز: مدیر کل ورزش وجوانان استان تهران با حضور در محل فرمانداری با فرماندارشهرستان قرچک دیدار و گفت و گو کرد.

محمدحسین نژادفلاح مدیر کل ورزش وجوانان استان تهران به همراه جعفر اردستانی معاونت امور جوانان اداره کل و حسین قاسی زاده رییس اداره ورزش و جوانان قرچک با علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک در خصوص مشکلات ورزش در این شهرستان دیدار و گفتگو نموند.

در این دیدارفرماندار شهرستان قرچک ازحضور مدیر کل ورزش وجوانان استان تهران در این شهرستان و پیگیری مسایل و مشکلات ورزش آن تقدیر کرد و خواستار نگاه ویژه به این شهرستان شد.

علی صادقی در این دیدار توجه به ورزش را توجه به سلامتی همه اقشار جامعه دانست و اظهار داشت: شهرستان قرچک یکی از شهرستانهای جوان کشور است که از قابلیتهای بالایی در حوزه ورزش برخوردار است و از جمله ظرفیتهای ورزشی این شهرستان می توان از حضور ۳۵۰ قهرمان ورزشی در استان، کشور و حتی ملی نام برد.

وی با بیان اینکه رغبت جوانان به ورزش کم شده است، افزود: کمبود اعتبارات ، منابع مالی ، ضعف زیر ساختها ، کمبود سرانه ورزشی و امکانات ورزشی باعث شده است جوانان کمتر رو به ورزش بیاورند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک بیان داشت: سکونت اقوام مختلف درشهرستان قرچک، استعدادهای درخشانی را به ورزش کشور معرفی کرده و ۳۵۰ قهرمان از سطح استان به بالا بیانگر این موضوع می باشد و امیدواریم که با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران سطح خدمت رسانی به مردم شهرستان قرچک در حوزه ورزش و جوانان ارتقاء بیشتری یابد.

صادقی با اشاره به نقش، جایگاه و اهمیت ورزش در جامعه، تلاش و جدیت بیشتر مسوولان اداره ورزش و جوانان و روسای هیئت‌های ورزشی را خواستار شد.

وی همچنین نسبت به تکمیل سالن باستانی شهرستان قرچک، تاکید کرد و از مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران درخواست کرد نسبت به تحویل سالن باستانی اقدام کرده تا به زودی زود راه اندازی شود.

در ادامه محمدحسین نژادفلاح مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار و تبریک انتصاب وی به‌عنوان فرماندار شهرستان قرچک از عزم جدی این اداره کل برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در قرچک خبر داد و خواستار حمایت‌های فرمانداری و تعامل بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی شهرستان با اداره ورزش و جوانانشد.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*