۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 8391
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲:۳۸
  • 137 بازدید
  • ارسال توسط :

دیدار کارکنان محیط زیست گرمسار با فرماندار

گرمسار – ابتکار ورامین: به مناسبت هفته محیط زیست پرسنل اداره محیط زیست شهرستان گرمسار با طاهری فرماندار گرمسار دیدار و گفتگو کردند . به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در این دیدار طاهری فرماندار شهرستان ضمن قدر دانی وتشکر از زحمات رئیس و پرسنل این اداره ، سخنانی در خصوص […]

گرمسار – ابتکار ورامین: به مناسبت هفته محیط زیست پرسنل اداره محیط زیست شهرستان گرمسار با طاهری فرماندار گرمسار دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در این دیدار طاهری فرماندار شهرستان ضمن قدر دانی وتشکر از زحمات رئیس و پرسنل این اداره ، سخنانی در خصوص معرفی و جایگاه محیط زیست شهرستان و اهمیت مشارکت مردم برای حفظ محیط زیست و ارتقاء فرهنگ حفاظت از محیط زیست با ایجاد حساسیت در لایه ها و اقشار مختلف جامعه بیان نمودند .

فرماندار گرمسار در ادامه بیان داشتند مناسبت های زیست محیطی از جمله هفته محیط زیست ، هفته زمین پاک و هوای پاک فرصتی تا به موضوع فرهنگ سازی جهت حفظ محیط زیست و مشارکت مردمی برای این امر پرداخته شود فرماندار در ادامه با اشاره به نامگذاری سال با عنوان «همزبانی و همدلی ملت و دولت» از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: بر همین اساس باید با همدلی مضاعف در کنار به حرکت درآوردن چرخ صنعت، معدن و تجارت شهرستان، به موضوع مهم حفظ و صیانت از محیط زیست نیز توجه ویژه ای شود.

فرماندار در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه مباحث زیست محیطی در زندگی عمومی مردم تاکید کرد و افزود: دولت تدبیر و امید نیز توجه ویژه ای به این امر دارد و امیدواریم با تداوم اقدامات صورت گرفته در این خصوص، شاهد بهبود شرایط زیست محیطی کشور و کاهش مشکلات این حوزه باشیم.

شایان ذکر است در ابتدای این دیدار،دارپرنیان رئیس اداره محیط زیست گزارش مبسوطی از وضعیت اجرایی وعملکرد اداره متبوع خود بیان داشتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*