۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پاكدشت » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 3002
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰
  • 150 بازدید
  • ارسال توسط :

دیپلماسی فعال و خردمندانه دولت تدبیر و امید زمینه ساز رقابت دولتها برای ارتباط همه جانبه با جمهوری اسلامی ایران را فراهم کرده است

پاکدشت – ابتکارآنلاین: مهندس علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده ایران با۱+ ۵ گفت: اقتدار ما مسبب تغییر دیدگاه اروپائی ها به ما شده تا جائیکه برای ارتباط با ما بدنبال سبقت از یکدیگر هستند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- فرماندار پاکدشت در جلسه شورای اداری شهرستان پاکدشت […]

پاکدشت – ابتکارآنلاین: مهندس علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده ایران با۱+ ۵ گفت: اقتدار ما مسبب تغییر دیدگاه اروپائی ها به ما شده تا جائیکه برای ارتباط با ما بدنبال سبقت از یکدیگر هستند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- فرماندار پاکدشت در جلسه شورای اداری شهرستان پاکدشت با تقدیر و تشکراز فرمایشات اخیر مقام عظمای ولایت در جمع کارگزاران نظام و حمایت همه جانبه ایشان از دولتها خاطرنشان کرد: قطعاً دلیل حمایت معظم له از دولتهائی که در نظام جمهوری اسلامی بر سرکار آمده اند را می توان در نگاه ایشان نسبت به مصالح ملی نظام جستجو کرد، چرا که ایشان دغدغه ایی به جز مصالح ملی و مبانی دینی و اعتقادی ارزشی ندارند.

وی با بیان اینکه طبیعتاً دولتی که توانسته اقبال عمومی و رای اکثریت مردم را کسب کند و این رای از سوی مقام معظم رهبری تنفیذ گردیده رئیس جمهور کشورایران اسلامی است و مورد حمایت مقام عظمای ولایت نیز قرار دارد، اظهار داشت: ما نیز بعنوان مسئولینی که در این نظام ایفای وظیفه می کنیم باید با تاسی به سیره مقام معظم رهبری صرفا به ایفای وظایف خود نسبت به مردم بپردازیم و همانگونه مصالح گروهی و فردی برای مقام معظم رهبری جایگاهی ندارد برای ما مسئولین نیز باید چنین باشد.

18_thumb

قاسمی فرزاد با اشاره به شعار سال که بر محور فرهنگ و اقتصاد نهادینه شده تصریح کرد: برای عملیاتی کردن این شعار باید مدیریت جهادی سرلوحه کار مسئولین قرار گیرد .

وی همچنین با اشاره به اینکه وجه اعتدال که جایگاه ویژه ای در مشی دولت دارد باید در نظام عملکردی ما قرارگیرد، افزود: مردم در انتخابات به اعتدال رای دادند نه به افراط و تفریط، البته مشی اسلام نیز برگرفته از همین اعتدال است یعنی دین ما دینی میانه رو ومعتدل است. براین اساس لازم است تا در امور خود مشی انصاف و اعتدال را رعایت کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان تبیین اقدامات مثبت دولت را جزئی از وظایف کارگزران برشمرد و ادامه داد: بر این اساس باید متذکر شوم که دولت تدبیر و امید در مدت فعالیتش تا کنون اقدامات بسیار ارزشمندی در حوزه داخلی و خارجی از جمله به آرامش و ثبات بازار در
قیمت ها –اجراء طرح جامع سلامت، کاهش فشار روانی و تبلیغات ناشی از رفتار ظالمانه بیگانگان علیه جمهوری اسلامی ایران انجام داده است.

وی با اشاره به لزوم توجه به بحث حجاب و عفاف گفت: امروز جامعه اسلامی می باید در سایه توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منکر از نقشه شومی که استکبار برای جوانان ایران اسلامی کشیده خود را نجات داده و در مقابله فرهنگی با دشمنان سربلند بیرون آید.

19_thumb

نماینده عالی دولت در شهرستان دربخش دیگری از صحبتهایش به نگاه ویژه دولت واستاندار محترم تهران نسب به بازسازی ستاد عتبات عالیات اشاره کرد و افزود: باتوجه به اینکه فرهنگ ما برگرفته از اسلام و اشاعه این فرهنگ نیز مدیون ایثارامام حسین (ع) است ضرورت توجه به بازسازی ستاد عتبات وعالیات درشهرستان بیش از گذشته احساس می شود البته اقدامات خوبی دراین خصوص انجام شده ولی کافی نیست.

وی ضمن تشکر از تخصیص اعتبارات اجرایی پاکدشت از سوی استاندار محترم، خطاب به مقامات شهرستانی متذکر شد: با توجه به اینکه اعتبارات خوبی به شهرستان تخصیص داده شده بنابراین لازم است تا مدیران استان جهت اخذآن پیگیریهای لازم را صورت دهند .

این مسئول به مشکل آب شرب شهری و روستایی اشاره کرد و اظهار داشت: در روزهای اخیر با مشکلات عدیده ای درتامین آب شرب شهرستان مواجه بودیم که قرار است طی روزههای آتی یک چاه آب دیگر به مدار تامین آب شرب شهرستان تزریق شود اما به هر حال نباید ترویج فرهنگ صرفه جویی را کنار بگذاریم.و حداقل باید ۲۰ درصد از میزان مصرف خود را کاهش دهیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان پاکدشت همچنین مقابله با ساخت و ساز های غیرمجاز را از سوی شهرداران و بخشداران امری ضروری دانست.

گفتنی است فرماندار پاکدشت در پایان سخنرانی خود تغییر و تحول را از امور طبیعی و جزو لاینفک زندگی عنوان کرد و گفت: خدمتگذاری در نظام مقدس اسلامی موهبتی الهی است و کسانی که عهده دار مسئولیت می شوند بایستی شکرگزار خداوند باشند و کسانی هم که بار سنگین مسئولیت از دوش آنان برداشته می شود باید شکرگزار خداوند متعال باشند.

وی پس از ایراد این سخنان ضمن تقدیر از زحمات آقای تاجیک سرپرست معاونت برنامه ریزی اداری و مالی، خانم پازوکی مشاور امور بانوان،علی اصغرمونسان مدیر روابط عمومی؛
علی علیمحمدی را بعنوان معاون برنامه ریزی و اداری و مالی فرمانداری، سرکار خانم نادری را بعنوان مشاور امور بانوان فرماندار و رضاخانی را بعنوان مدیر روابط عمومی جدید فرمانداری معرفی کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*