۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 3187
  • ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۲
  • 213 بازدید
  • ارسال توسط :

ذخیره یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون لیتر بنزین برای مواجهه با موج جدید سفرهای تابستانی

تهران – ایرنا – معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با اشاره به ذخیره سازی یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون لیتر بنزین، گفت: ذخایر بنزین کشور هم اکنون در وضعیت مطلوبی قرار دارد و جای هیچ نگرانی نیست. به گزارش ایرنا، با پایان ماه مبارک رمضان، حجم گسترده سفرهای برون شهری […]

تهران – ایرنا – معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با اشاره به ذخیره سازی یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون لیتر بنزین، گفت: ذخایر بنزین کشور هم اکنون در وضعیت مطلوبی قرار دارد و جای هیچ نگرانی نیست.

به گزارش ایرنا، با پایان ماه مبارک رمضان، حجم گسترده سفرهای برون شهری آغاز می شود به طوری که پیش بینی می شود میزان مصرف بنزین افزایش یافته و رکوردهای جدیدی را ثبت کند.

میزان مصرف بنزین در ماه مبارک رمضان به علت کاهش سفرهای برون شهری، کاهش قابل توجهی یافت و به طور متوسط ۶۰ میلیون لیتر در روز رسید.

متوسط مصرف بنزین در هفته اخیر (۲۸ تیرماه تا ۳ مرداد ماه نیز ۶۲ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر بود که نسبت به هفته پیش از آن بیش از ۵ درصد کاهش داشته است.

پیش بینی می شود که میزان مصرف بنزین در روزهای پیش رو به بیش از ۷۵ میلیون لیتر در روز افزایش یابد و حتی رکورد های مصرف بیش از ۸۰ میلیون لیتر در روز را نیز به ثبت برسد.

با اتمام ماه مبارک رمضان و عید فطر(احتمالا در روز سه شنبه)تعطیلات چهار روزه ای که تا روز جمعه ادامه دارد، آغاز می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*