۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلايدر كوچك هدر » پاكدشت » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 4121
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۱
  • 139 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس آموزش و پرورش پاکدشت: افزایش راهکارها برای بهره‌وری از محیط‌های آموزشی امری اجتناب‌ناپذیر است

پاکدشت- ابتکارآنلاین: رئیس آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت گفت: افزایش راهکارها برای بهره‌وری از محیط‌های آموزشی امری اجتناب ناپذیر است.   یتر تیلر (سفیر کشور سوئد در جمهوری اسلامی ایران) به‌همراه اوا نیلسون (کاردارکشور سوئد در جمهوری اسلامی ایران) در معیت آنلی الضمار (مدیر ارشد امور عملیاتی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد) و عبدالعزی آشوری […]

پاکدشت- ابتکارآنلاین: رئیس آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت گفت: افزایش راهکارها برای بهره‌وری از محیط‌های آموزشی امری اجتناب ناپذیر است.

 

یتر تیلر (سفیر کشور سوئد در جمهوری اسلامی ایران) به‌همراه اوا نیلسون (کاردارکشور سوئد در جمهوری اسلامی ایران) در معیت آنلی الضمار (مدیر ارشد امور عملیاتی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد) و عبدالعزی آشوری (مسئول امور عملیاتی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان) از آموزشگاه ابتدایی شهید نادر طاهری روستای کریم‌آباد در شهرستان پاکدشت که با مشارکت وزارت آموزش و پرورش و کمیساریای سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال احداث شده است، بازدید به‌عمل آوردند.

 

غلامعلی خانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت، در این بازدید، ضمن خیرمقدم به تیم بازدیدکننده و تقدیر از حضور مقام عالی سفارت سوئد در ایران در این بازدید، اظهار داشت: افزایش راهکارها برای بهره‌وری از محیط‌های آموزشی در سال تحصیلی جدید، با نظر به حضور بیش از ۹ هزار اتباع خارجی در شهرستان پاکدشت، امری اجتناب‌ناپذیر است.

 

وی گفت: این دومین مدرسه‌ای است که از اعتبار کمسیاریای عالی سازمان ملل متحد در ایران، در شهرستان پاکدشت ساخته می‌شود.

 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: پنج مدرسه در شهرستان پاکدشت، مختص اتباع خارجی وجود دارد و مابقی اتباع خارجی در این شهرستان، در مدارس عادی ما در کنار دانش‌آموزان ایرانی به تحصیل علم می‌پردازند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت ادامه داد: در سیستم آموزشی نظام تعلیم و تربیت در جمهوری اسلامی ایران، در کنار مسائل آموزشی، به مسائلی همچون آموزش‌های لازم برای اولیای دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان پرداخته می‌شود.

 

خانی خاطرنشان کرد: برای تمام داوطلبان از اولیای بی‌سوادی که در این روستا حضور دارند کلاس‌های نهضت سوادآموزی تشکیل می‌شود و در همین راستا ۱۵۰ نفر از اولیای دانش‌آموزان که در این روستا حضور دارند در کلاس‌های آموزشی نهضت سوادآموزی حضور دارند و از آموزش‌های لازم درسی و غیردرسی، شامل آموزش مسائل خانواده بهره می‌برند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت، در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در ارائۀ خدمات آموزشی، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت، هیچ تفاوتی میان دانش‌آموزان ایرانی و اتباع وجود ندارد.

 

سفیر سوئد، که لباس‌های محلی استان‌های فارس در تن دانش‌آموزان توجهش را به خود جلب کرده بود، پایبندی به فرهنگ اصیل ایران را از ویژگی‌های لاینفک ایرانیان دانست و از این امر ابراز خرسندی کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*