۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27186
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۱
  • 291 بازدید
  • ارسال توسط :
رئیس اداره بازرسی شهرداری پاکدشت معرفی شد
رئیس اداره بازرسی شهرداری پاکدشت معرفی شد

رئیس اداره بازرسی شهرداری پاکدشت معرفی شد

پاکدشت- رامین نیوز:  مهدی قمی طی حکمی از سوی امیرحسین باقرنژاد، مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد واحد حقوقی استانداری تهران به‌ عنوان رئیس اداره بازرسی شهرداری پاکدشت منصوب شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهدی قمی طی مراسمی با حضور فرماندار، امام جمعه، شهردار پاکدشت، معاونان شهردار، مسئولان این شهرداری و جمعی از مسئولان محلی […]

پاکدشت- رامین نیوز:  مهدی قمی طی حکمی از سوی امیرحسین باقرنژاد، مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد واحد حقوقی استانداری تهران به‌ عنوان رئیس اداره بازرسی شهرداری پاکدشت منصوب شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهدی قمی طی مراسمی با حضور فرماندار، امام جمعه، شهردار پاکدشت، معاونان شهردار، مسئولان این شهرداری و جمعی از مسئولان محلی به‌ عنوان رئیس اداره بازرسی شهرداری پاکدشت معرفی شد.

شهردار پاکدشت طی سخنانی در این آیین با اشاره به اهمیت و جایگاه اداره بازرسی در مدیریت شهری، رسالت و بخشی از وظایف این واحد را تشریح کرد.

داریوش پازوکی افزود: در شهرداری پاکدشت برای اولین بار است که فردی از بدنه شهرداری و خانواده معزز شهدا و فرزند شهید، به عنوان رئیس اداره بازرسی شهرداری معرفی شده است.

در ادامه فرماندار پاکدشت با اشاره به جایگاه شهرداری، اظهار کرد: شهرداری جایگاهی است که با تمام شئونات زندگی مردم سر و کار دارد و به طور کلی هر آنچه که در ارتباط با زندگی مردم است، به نوعی با شهرداری مرتبط شده است.

علیرضا قاسمی فرزاد در ادامه به معرفی شخص مسئول جدید بازرسی پرداخت و افزود: وی طلایه دار و میراث دار شهدای والا مقام و گرانقدری است که آوازه آنها نه تنها در منطقه و استان، بلکه در کشور پیچیده است. این فرد متعلق به خانواده ایست که بسیار مورد احترام هستند و شخص مقام معظم رهبری نیز شهدای این خانواده را به نام می شناسند.

در ادامه امام جمعه پاکدشت ضمن اشاره به جایگاه رفیع ۵ شهید خانواده قمی، خطاب به حاضران اظهار کرد: اگر این مسئولیت امانتی است در دست ایشان، وی نیز امانتی در دستان شما است.

حجت الاسلام حسن لزومی تصریح کرد: باید پاسدار ارزش ها، فداکاری ها و خون های ریخته شده شهدا و عزتی که امثال این خانواده شهدا آفریده اند، باشیم و امروز اگر هر یک از فرزندان شهید خانواده حضور داشتند، هر یک خود به تنهایی استاندار بودند و بهترین مسئولیت ها را داشتند، اما رفتند تا دیگران مسئولیت های همچون استاندار و… را عهده دار شوند و مردم در رفاه و آسایش باشند.

وی در پایان سخنان خود از کلیه مسئولان، خواستار نهایت همکاری و همیاری با وی شد.

در ادامه مهدی قمی رئیس جدید اداره بازرسی شهرداری پاکدشت از اهتمام شهردار در سپردن این مسئولیت و امام جمعه و فرماندار تقدیر و تشکر کرد و افزود: امیدوارم با کمک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و همکاران خود در شهرداری بتوانم سربلند بوده و حفظ آبروی شهرداری و خود را نیز رقم بزنم.

در مسیری که متعلق به شهداست قرار گرفته ام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*