۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پيشوا » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 3632
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۶
  • 230 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا: پیاده روی خانوادگی پیشوا با حضور حداکثری شهروندان برگزار می شود

پیشوا- خبرنگار ابتکارـآنلاین: رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا در اولین جلسه هماهنگی هیئت ها و مدیران اماکن ورزشی گفت: پیاده روی خانوادگی شهرستان پیشوا با حضور حداکثری شهروندان برگزار می شود. اولین جلسه هماهنگی هیئت ها و مدیران اماکن ورزشی پیرامون پیاده روی خانوادگی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. محسن خادمی در این نشست […]

پیشوا- خبرنگار ابتکارـآنلاین: رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا در اولین جلسه هماهنگی هیئت ها و مدیران اماکن ورزشی گفت: پیاده روی خانوادگی شهرستان پیشوا با حضور حداکثری شهروندان برگزار می شود.

اولین جلسه هماهنگی هیئت ها و مدیران اماکن ورزشی پیرامون پیاده روی خانوادگی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

محسن خادمی در این نشست که  با حضور ۵۰ نفر از مسئولین و نواب رئیس هیئت ها و مدیران اماکن ورزشی  و معاونین اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا و سید مهدی طاهری رئیس اداره بخش جلیل آباد همراه بود با اشاره به برنامه سلام تهران که همه روزه صبحها از شبکه تهران بخش می شود، گفت : روزهای هشتم تا سیزدهم شهریور به معرفی پیشوا اختصاص دارد که روز سیزدهم شهریور ماه اختصاص به ورزش همگانی و پیاده روی خانوادگی دارد و ما باید در آن روز از آبروی ورزش منطقه دفاع نموده و با حضور حداکثری توانمندی هایمان را نمایان کنیم.

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا در جلسه هماهنگی پیاده روی برنامه تلویزیونی سلام تهران افزود: رسانه بعنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین جهت معرفی شهرستان و انعکاس رویدادها و ظرفیت ها علی الخصوص در حوزه ورزش است و باید در آن روز ما از این موقعیت خوب بهره مند شویم و این همت و تلاش همه مسئولین هیئت ها و مدیران مجموعه های ورزشی را می پذیرد.

همچنین دبیر اجرایی ستاد برگزاری هفته سلام تهران در شهرستان پیشوا خاطر نشان کرد : هر هیئت و مربی که قابلیت اجرای برنامه در روز همایش را دارد می تواند با هماهنگی اداره ورزش وجوانان برنامه ریزی نموده و توانمندی خود را به نمایش بگذارد.

در پایان سکاندار ورزش پیشوا گفت : کلیه هیئت ها در بخش بانوان و آقایان باید بصورت گسترده و با البسه متحد الشکل اداره ورزش وجوانان را در برگزاری هر چه با شکوهتر این مراسم یاری نمایند تا روزی تاریخ ساز را در ورزش پیشوا رقم زنیم.

گفتنی است اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا به عنوان دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان در منطقه فعالیت های بی شماری در عرصه های فرهنگی مذهبی ورزشی تاکنون ارائه نموده و با هماهنگی های انجام شده قرار است هفتمین دوره جشنواره آشپزی و همایش بزرگ دختران فاطمی به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت برگزار گردد

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*