۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 795
  • ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷
  • 189 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین ورزش ورامین در سال ۹۳ باید با قدرت بیشتر در جریان باشد

ورامین – رامین نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در اولین جلسه سال ۹۳ با پرسنل اداره گفت: ورزش ورامین در سال ۹۳ باید با قدرت بیشتر در جریان باشد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مجید بذرافشان در این جلسه گفت: با توجه به عملکرد خوب اداره ورزش و جوانان در نیمه دوم […]

ورامین – رامین نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در اولین جلسه سال ۹۳ با پرسنل اداره گفت: ورزش ورامین در سال ۹۳ باید با قدرت بیشتر در جریان باشد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مجید بذرافشان در این جلسه گفت: با توجه به عملکرد خوب اداره ورزش و جوانان در نیمه دوم سال ۹۲ و همچنین بدست آوردن دستآوردهای خوب مانند قهرمانی والیبال، قهرمانی تکواندو، نایب قهرمانی تیم اسکیت هاکی بانوان در کشور و بدست آوردن مقام های بسیار در رشته های انفرادی،انتظارها از اداره ورزش افزایش یافته است.

وی در ادامه افزود: باید پرسنل اداره ورزش و جوانان در سال ۹۳ با تمام توان و قدرت ورزش را با نشاط و شور به جریان در آورند.

بذرافشان در پایان این جلسه بر تهیه ساختار کلی ورزش و ارائه آن به هیئت های ورزشی، انجام منطم بازرسی از اماکن ورزشی دولتی و خصوصی و فعال نمودن پایگاه بسیج اداره ورزش و جوانان تاکید کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*