۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 4152
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۵
  • 254 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک خواستار شد ضرورت حمایت همه مسئولان برای پیشرفت ورزش قرچک

قرچک- ابتکارآنلاین: رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک گفت: ما با هدف ارتقاء ورزش قرچک گام به این عرصه گذاشته‌ایم و حمایت همه مسئولان را برای پیشرفت ورزش شهرستان ضروری می‌دانیم   محسن کهزادی رئیس شورای شهر و محمد زمانی افشار رئیس شورای شهرستان قرچک با بشیر عزیزی سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان قرچک […]

قرچک- ابتکارآنلاین: رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک گفت: ما با هدف ارتقاء ورزش قرچک گام به این عرصه گذاشته‌ایم و حمایت همه مسئولان را برای پیشرفت ورزش شهرستان ضروری می‌دانیم

 

محسن کهزادی رئیس شورای شهر و محمد زمانی افشار رئیس شورای شهرستان قرچک با بشیر عزیزی سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان قرچک دیدار کردند.

 

بشیر عزیزی، رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک با اشاره به اینکه شورا شهر و شهرداری قرچک همواره نگاه مثبتی به ورزش منطقه داشته‌اند، اظهار داشت: در چند سال گذشته حمایت قابل تقدیر شهرداری و شورای شهر قرچک از تیم شهید منصوری قرچک باعث شده این تیم محبوب بتواند به فعالیت خود در لیگ ادامه دهد.

 

وی گفت: ما با هدف ارتقاء ورزش قرچک گام به این عرصه گذاشته‌ایم و حمایت همه مسئولان را برای پیشرفت ورزش شهرستان ضروری می‌دانیم.

 

ترسیم سند چشم‌انداز از سوی شورای اسلامی قرچک

 

محسن کهزادی رئیس شورای اسلامی شهر قرچک بیان کرد: شورای شهر قرچک در صدد است با یک نگاه کارشناسی و کمک متخصصان سند چشم‌انداز و راهبردی شهرستان را ترسیم کنـند که براساس آن می‌توانیم در تمام زمینه‌ها ازجمله مباحث ورزشی به صورت کارشناسی در خدمت ورزش منطقه و ورزشکاران پرتلاش قرچک باشیم.

 

همچنین زمانی افشار در این جلسه اظهار داشت: ورزشکاران قرچک در سطح کشوری و بین المللی درجایگاه خوبی قراردارند و این موضوع باعث افتخار همه همشهریان شده است.

 

وی ادامه داد: شورا و شهرداری قرچک در حدود اختیارات قانونی خود درخدمت ورزش و جوانان شهرستان است و از هر کمکی در این زمینه دریغ نخواهد کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*