۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پاكدشت » عناوین اصلی » فرهنگی » ورزشی
  • شناسه : 2562
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۷
  • 215 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت خبر داد: آغاز استعدادیابی رشته‌های مختلف ورزشی در پاکدشت

پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت از آغاز استعدادیابی رشته‌های مختلف ورزشی در این شهرستان خبر داد.  کامران پازوکی  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هیئت والیبال شهرستان پاکدشت به منظور شناسایی نخبگان ورزشی  طرح استعدادیابی خود  را در مدارس دخترانه آغاز کرد. رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت عنوان […]

پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت از آغاز استعدادیابی رشته‌های مختلف ورزشی در این شهرستان خبر داد. 

کامران پازوکی  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هیئت والیبال شهرستان پاکدشت به منظور شناسایی نخبگان ورزشی  طرح استعدادیابی خود  را در مدارس دخترانه آغاز کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت عنوان کرد: این طرح در اولین گام در باشگاه شهدای فرون‌آباد آغاز شده و بیش از ۱۵۰ دانش‌آموز دختر طی آن از سوی مربیان والیبال مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

وی به اجرای طرح استعدادیابی  توسط هیئت وزنه‌برداری این شهرستان اشاره کرد و گفت: فرآیند کشف ورزشکاران با استعداد با شرکت در یک برنامه تمرینی سازمان‌دهی شده، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که امروزه در ورزش مطرح می‌شود.

پازوکی اظهار داشت: در ورزش، کشف افراد با استعداد و انتخاب آنها در سنین پایین و سپس هدایت، کنترل و ارزیابی آنها در صعود به بالاترین سطح از مهارت اهمیت زیادی دارد البته  فرآیند استعدادیابی در ورزش  نیازمند معیارهای خاصی است که از آن جمله می‌توان به ویژگی‌های سلامت کامل جسمانی و روانی، برخورداری از اندازه پیکر سنجی مناسب، ویژگی‌های وراثتی برجسته، برخورداری از امکانات ورزشی مناسب، شرایط محیطی مناسب و سر انجام دسترسی به متخصصان علوم ورزشی است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت با بیان اینکه اکثر استعدادیابی‌های ورزشی در سن نوجوانی انجام می‌شود، گفت: تعطیلات تابستانی بهترین زمان برای اجرای این طرح است که از سوی هیئت‌های ورزشی پاکدشت با قوت در حال اجرا است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*