۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 4289
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۵
  • 159 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت خبر داد افتتاح اداره ورزش و جوانان شهر فرون‌آباد در هفته تربیت بدنی

پاکدشت-ابتکار آنلاین:کامران پازوکی با حضور در دفتر شهردار جدید فرون‌آباد ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، در ارتباط با راه‌کارهای توسعه ورزش در شهر فرون‌آباد با ایرج گودرزی به گفت‌وگو نشست. رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت نهادهایی چون شهرداری در ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز برای ورزش همگانی، خواستار […]

پاکدشت-ابتکار آنلاین:کامران پازوکی با حضور در دفتر شهردار جدید فرون‌آباد ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، در ارتباط با راه‌کارهای توسعه ورزش در شهر فرون‌آباد با ایرج گودرزی به گفت‌وگو نشست.

رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت نهادهایی چون شهرداری در ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز برای ورزش همگانی، خواستار حمایت شهرداری فرون‌آباد از فعالیت‌های ورزشی شد.

وی به راه‌اندازی اداره ورزش و جوانان بخش فرون‌آباد در هفته تربیت بدنی اشاره کرد و افزود: یک از ویژه برنامه‌های این هفته که مسلما در پیشرفت ورزش شهر فرون‌آباد آثار مثبتی خواهد داشت راه‌اندازی این دفتر است تا فعالیت‌های اداری – ورزشی به صورت منظم‌تر در این شهر صورت پذیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت به افتتاح مسکن مهر فرون‌آباد اشاره کرد و گفت: مسلما با افزایش جمعیت در این منطقه ساکنان نیازمند توجه و سرویس‌دهی مطلوب‌تر ورزشی خواهند بود و امیدواریم برنامه‌ریزی دقیق و کمک نهادهایی چون شهرداری شاهد استفاده از پتانسیل این شهر در زمینه ورزش قهرمانی و همگانی باشیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*