۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5293
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۵
  • 130 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس اوقاف فیروزکوهبه قیمت های اعلام شده زمین های وقفی حاشیه سد نم رود اعتراض داریم

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه با اعتراض به قیمت های اعلام شده زمین های وقفی حاشیه سد نم رود، تصریح کرد: خواهان تعیین قیمتهای عادلانه و به روز هستیم. حجت الاسلام والمسلمین ‘عطاء الله اسفندیار’ روز پنجشنبه در گفتگو با ایرنا، با اشاره به اعلام آبگیری سد مخزنی نم […]

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه با اعتراض به قیمت های اعلام شده زمین های وقفی حاشیه سد نم رود، تصریح کرد: خواهان تعیین قیمتهای عادلانه و به روز هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین ‘عطاء الله اسفندیار’ روز پنجشنبه در گفتگو با ایرنا، با اشاره به اعلام آبگیری سد مخزنی نم رود فیروزکوه تا ایام الله دهه فجر امسال، اظهار کرد: از زمان آغاز بکار احداث سد از سال ۸۴ تاکنون مکاتبات متعددی به منظور تعیین تکلیف زمین ها و اراضی اوقافی حاشیه و بستر سد با مدیران این پروژه ملی صورت گرفته است.

وی گفت: اداره اوقاف فیروزکوه دارای ۲۴ پلاک در حواشی و بستر سد نم رود جمعاً به وسعت بیش از پنج هکتار است.

حجت الاسلام اسفندیار افزود: با وجود انجام مکاتبات لازم به منظور دریافت ارزش ریالی موقوفات و تبدیل به احسن کردن آنها، در این مکاتبات امضا و مجوز رئیس سازمان اوقاف دیده نمی شود که ایرادی بزرگ است.

وی خاطرنشان کرد: با این اوصاف مکاتبات و نامه نگاری های انجام شده فاقد اعتبار است که البته به ضعف عملکرد مدیران پیشین وقت اداره اوقاف شهرستان برمی گردد که از این مساله غفلت کرده اند.

رئیس اداره اوقاف فیروزکوه همچنین با بیان اینکه اوقاف نسبت به ارزش گذاری و قیمت اعلام شده زمین ها معترض است، خواستار تعیین قیمت عادلانه و به روز برای این اراضی شد و تصریح کرد: با پول حاصل از فروش زمین ها و به عنوان جایگزین این موقوفات سرمایه گذاری های دیگری انجام می شود.

پروژه سد مخزنی نم رود در ۱۸ کیلومتری شمال غربی شهرستان فیروزکوه واقع شده است. تنظیم سالیانه ۱۱۹٫۵ میلیون متر مکعب آب برای تامین نیازهای کشاورزی دشت گرمسار و چزکین وآب شرب شهرستان گرمسار و ایوانکی و نیاز آبی صنعت فیروزکوه از مهمترین اهداف ساخت این سد است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*