۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 56823
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
رئیس جدید تعاون روستایی شهرستان پاکدشت معرفی شد
رئیس جدید تعاون روستایی شهرستان پاکدشت معرفی شد

رئیس جدید تعاون روستایی شهرستان پاکدشت معرفی شد

پاکدشت – آبرومند: آئین تکریم و معارفه، فرهاد جلالی بعنوان رئیس جدید اداره تعاون روستایی شهرستان پاکدشت برگزار شد.   به گزارش خبرنگار ما – سرپرست فرمانداری پاکدشت روز دوشنبه در این مراسم گفت: شرکت‌های تعاونی بهترین بازو برای توسعه فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی در کشور هستند که به دلیل برخی از مشکلات نتوانسته‌اند نقش […]

پاکدشت – آبرومند: آئین تکریم و معارفه، فرهاد جلالی بعنوان رئیس جدید اداره تعاون روستایی شهرستان پاکدشت برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – سرپرست فرمانداری پاکدشت روز دوشنبه در این مراسم گفت: شرکت‌های تعاونی بهترین بازو برای توسعه فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی در کشور هستند که به دلیل برخی از مشکلات نتوانسته‌اند نقش و کارکرد خود را در حوزه‌های مختلف بروز و ظهور دهند.

 

 

محسن اردستانی افزود: تعاون روستایی در تأمین و توزیع نهاده‌های دامی و کشاورزی در مناطق روستایی به ویژه پاکدشت که از ۲۵ هزار هکتار اراضی زراعی قابل کشت و یکهزار و ۵۰۰ هکتار گلخانه تولید گل شاخه بریده برخوردار بوده و پایتخت تولید گل و گیاه کشور محسوب می‌شود، نقش مهم و به سزایی داشته و می‌تواند نسبت به کاهش دغدغه کشاورزان و دامداران اقدام کند.

 

سرپرست فرمانداری پاکدشت با اشاره به تولید ۷۵ درصد گل و گیاه استان تهران در پاکدشت اظهار داشت: این شهرستان با بیش از ۸۵۰ خانوار، بیشترین عشایر استان تهران را در خود جای داده است ضمن این که وجود ۱۱۰ هزار رأس دام سبک، پاکدشت را به قطب تولید گوشت قرمز و محصولات لبنی استان تهران تبدیل کرده از این رو شرکت تعاون روستایی نقش مهمی در حمایت از تولید کشاورزان و دامداران در مناطق روستایی دارد.

 

اردستانی تأکید کرد: امروز جامعه به کار جهادی و شبانه‌روزی تمامی مسئولان نیاز دارد، کاری که فقط به پیگیری معمول و اداری محدود نشود تا همه مردم از شیرینی خدمات نظام برخوردار شوند.

 

وی با اشاره به لزوم تقویت تعاونی‌های روستایی اظهار داشت: در گذشته‌های نه چندان دور، یک شرکت تعاونی تولید فرش در یکی از شهرستان‌های اطراف با فعالیت گسترده خود باعث شده بود تا در تمامی خانه‌ها، یک دار قالی برپا شده و بسیاری از مردم با بافت فرش، زندگی خود را تأمین می‌کردند، اگر این مدل فعالیت در مناطق مختلف به ویژه روستاها رونق گرفته و از تولیدات نیز حمایت شود، نیاز نیست که مادر یک خانواده از صبح زود برای کار در واحدهای تولیدی از منزل خارج شود.

 

نماینده دولت در پاکدشت گفت: اگر کار در منزل انجام شود، قطعا خانواده از آسیب دور مانده و همان فعالیت فرهنگی مد نظر جامعه با حمایت از کیان خانواده انجام می‌شود.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*