۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » هرمزگان
  • شناسه : 61120
  • ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان منصوب شد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان منصوب شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان منصوب شد

هرمزگان – آبرومند: از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، ابراهیم شاکری‌زاده به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان منصوب شد. به گزارش خبرنگار آبرومند – مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور طی حکمی ابراهیم شاکری‌زاده را به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان […]

هرمزگان – آبرومند: از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، ابراهیم شاکری‌زاده به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور طی حکمی ابراهیم شاکری‌زاده را به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان منصوب کرد.

 

در این حکم، مأموریت‌های ویژه‌ای از جمله هماهنگی و راهبری نظام برنامه‌ریزی استان در چارچوب نظام برنامه‌ریزی کشور، برنامه‌ریزی برای قدرالسهم استان از GDP کشور و تعیین ارزش افزوده هر بخش و استفاده از جداول داده استانی به عنوان نقشه راه رشد اقتصادی استان متناسب با اهداف رشد اقتصادی سالانه کشور، برنامه‌ریزی به منظور کاهش نرخ بیکاری، جذب سرمایه‌گذاری و توسعه صادرات غیرنفتی استان، پیاده‌سازی و نظارت بر اجرای طرح آمایش سرزمینی استان در چارچوب ضوابط ملی آمایش سرزمین و مدیریت بهینه بر مصارف و اثربخش کردن بودجه از جمله مورد تأکید قرار گرفته است.

 

تهیه و تدوین برنامه‌های توسعه‌ای استان و شهرستان و نظارت بر اجرای طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی و ملی و بررسی و تعیین صلاحیت و رتبه‌بندی و ارزشیابی پیمانکاران، مشاوران و کارشناسان از جمله دیگر محورهای حکم ابراهیم شاکری زاده است.

(منبع: ایسنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*