۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 8789
  • ۰۷ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۲
  • 208 بازدید
  • ارسال توسط :

راننده امانتدار تاکسی قرچک کیف پول یک معلم را بازگرداند

قرچک – ابتکار ورامین: مجتبی سیراوند راننده امانتدار قرچکی روز شنبه با حضور در محل آموزش و پرورش قرچک، کیف پول یک معلم را به او بازگرداند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک این راننده امانتدار کیف پول حاوی پول، چک، […]

قرچک – ابتکار ورامین: مجتبی سیراوند راننده امانتدار قرچکی روز شنبه با حضور در محل آموزش و پرورش قرچک، کیف پول یک معلم را به او بازگرداند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک این راننده امانتدار کیف پول حاوی پول، چک، مدارک شخصی و وسایل ارزشمند یک معلم را که در خودروی وی جامانده بود به رئیس آموزش و پرورش قرچک تحویل داد.

رئیس آموزش و پرورش قرچک با تقدیر از این اقدام راننده امانتدار بر ضرورت ترویج فرهنگ امانتداری در جامعه تأکید کرد.

مهدی نیکبخت گفت: دین مبین اسلام و قرآن کریم همواره به امانتداری تاکید فراوانی داشته و پیامبراسلام (ص) قبل وبعد از بعثت به محمد امین معروف بود و مردم اشیاء گرانبهای خویش را نزد آن حضرت به امانت می سپردند.

وی افزود: این راننده امانتدار کیف پول یکی از معلمان را در خودروی خود پیدا کرده و بدون هیچ کم و کاستی تحویل صاحبش داد و ثابت کرد که به حق این قشر تلاشگر و زحمتکش، امانتداران مردم هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*