۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 65271
  • ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۰
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
راهیابی ۱۴ اثر نمایشی به مرحله نهایی جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی در جاجرم
راهیابی ۱۴ اثر نمایشی به مرحله نهایی جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی در جاجرم

راهیابی ۱۴ اثر نمایشی به مرحله نهایی جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی در جاجرم

خراسان شمالی – آبرومند: دبیر هفتمین جشنواره تئاتر کوتاه جوان خراسان شمالی گفت: ۱۴ اثر نمایشی به مرحله نهایی هفتمین جشنواره تئاتر کوتاه این استان در شهرستان جاجرم راه یافت. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – انسیه حاجی زاده با اشاره به اینکه آثار در دو بخش صحنه ای و خیابانی انتخاب […]

خراسان شمالی – آبرومند: دبیر هفتمین جشنواره تئاتر کوتاه جوان خراسان شمالی گفت: ۱۴ اثر نمایشی به مرحله نهایی هفتمین جشنواره تئاتر کوتاه این استان در شهرستان جاجرم راه یافت.
به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – انسیه حاجی زاده با اشاره به اینکه آثار در دو بخش صحنه ای و خیابانی انتخاب شده اند، افزود: در بخش صحنه ای، نمایش های «خواب سبک بوسه داغ» به کارگردانی مریم شاهرودی، «نفس آخر» به کارگردانی رضا رضایی، «دریده» به کارگردانی محمد علی ادهمی از جاجرم و «جیغ» به کارگردانی زهرا سجادی و آرین حقانی از اسفراین از جمله نمایش های بخش صحنه ای است.

وی افزود: «زمان مجهول» به کارگردانی علی زاهدی نیا، «۴:۲۰» به کارگردانی مهدی میراخورلو، «تخت پادشاهی» به کارگردانی کیانا صباغی، «نبض بی دلیل» به کارگردانی عسل خاکی، «من بگم من بگم» به کارگردانی توحید سجادی و «میز» به کارگردانی علی سعادتی از شهرستان بجنورد از دیگر نمایش های بخش صحنه ای هستند.

حاجی زاده، همچنین نمایش های «جهنم سفید» به کارگردانی محمدعلی ادهمی، «کار برای بچه ها ممنوع» به کارگردانی امیرحسین اسدزاده، «قرار» به کارگردانی احسان یحیی آبادی و «نبرد» به کارگردانی فاطمه حصاری را از نمایش های بخش خیابانی برای رقابت در بخش نهایی جشنواره نام برد.

وی خاطرنشان کرد: هفتمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی ۲۴ تا ۲۶ اسفندماه جاری به میزبانی شهرستان جاجرم برگزار می شود و نفرات برتر هر بخش معرفی و در آیین اختتامیه تجلیل خواهند شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*