۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » تهران » دماوند » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 27259
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷
  • 489 بازدید
  • ارسال توسط :
راه‌اندازی بخش موسیقی در فرهنگسرای شهدای آبسرد
راه‌اندازی بخش موسیقی در فرهنگسرای شهدای آبسرد

راه‌اندازی بخش موسیقی در فرهنگسرای شهدای آبسرد

دماوند – آبرومند: مسئول دفتر انجمن موسیقی شهرستان دماوند از نبود سالن مناسب برای اجرای تولیدات هنری و تمرین گروه‌های موسیقی در این شهرستان خبر داد و گفت: راه‌اندازی بخش موسیقی در فرهنگسرای شهدای آبسرد در دستور کار قرار دارد.   به گزارش خبرنگار ما – فرهاد کیاماری در گزارشی کوتاه از شاخص‌ترین فعالیت انجمن […]

دماوند – آبرومند: مسئول دفتر انجمن موسیقی شهرستان دماوند از نبود سالن مناسب برای اجرای تولیدات هنری و تمرین گروه‌های موسیقی در این شهرستان خبر داد و گفت: راه‌اندازی بخش موسیقی در فرهنگسرای شهدای آبسرد در دستور کار قرار دارد.

 

به گزارش خبرنگار ما – فرهاد کیاماری در گزارشی کوتاه از شاخص‌ترین فعالیت انجمن موسیقی، به تعامل با اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند در برگزاری رقابت‌های موسیقی بین دانش آموزان و تعیین سطح و داوری و معرفی به رقابت‌های استان تهران در دو سال متوالی اشاره کرد.

 

وی افزود: همچنین از این فعالیت به‌عنوان پویاترین رقابت‌های دانش‌آموزی در دوران مسئولیت خود در انجمن موسیقی نام برد.

 

مسئول دفتر انجمن موسیقی شهرستان دماوند از راه‌اندازی بخش موسیقی در فرهنگسرای شهدای آبسرد در تابستان ۹۷، تشکیل بیش از ۷۰ پرونده و ارائه کارت عضویت برای متقاضیان، پوشش کامل موسیقی سنتی در مراسم هلهله تارود در روستای مراء و همچنین برگزاری یک دوره کلاس تئوری موسیقی در سالن اجتماعات اداره ارشاد در تابستان ۹۷ به‌عنوان دیگر فعالیت‌های شاخص انجمن خبر داد.

*صدور کارت عضویت برای ۷۰ متقاضیان جهت عضویت در انجمن موسیقی دماوند/ تشکیل گروه موسیقی از بانوان هنرمند برای پوشش موسیقی در مراسمات ویژه بانوان

 

کیاماری دیگر اقدامات انجمن را که در سال ۹۸ رونمایی خواهد شد، تشکیل گروه موسیقی از بانوان هنرمند برای پوشش موسیقی در مراسمات ویژه بانوان و همچنین برای اولین بار تعامل و همکاری بین انجمن موسیقی و انجمن هنرهای نمایشی در تولید آثاری مشترک را عنوان کرد.

 

وی از نبود سالن به ظرفیت مناسب برای اجرای تولیدات هنری و همچنین مکانی مناسب برای تمرین گروه‌های موسیقی به‌عنوان نیازهای ضروری در این بخش اشاره کرد.

*راه‌اندزای صندوق حمایت از هنرمندان جهت بیمه هنرمندان در دماوند/ تشکیل ارکستر دماوند

 

مسئول دفتر انجمن موسیقی شهرستان دماوند از اهداف بلند مدت انجمن موسیقی به تشکیل صندوق حمایت از هنرمندان، بیمه هنرمندان و تشکیل ارکستر دماوند خبر داد.

 

لازم به ذکر است رئیس انجمن موسیقی استان تهران طی حکمی فرهاد کیاماری را در سمت خود به‌عنوان مسئول دفتر انجمن موسیقی شهرستان دماوند ابقا کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*