۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 27915
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵
  • 170 بازدید
  • ارسال توسط :
راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان۱۵خردادورامین کمک مسئولین رامیطلبد
راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان۱۵خردادورامین کمک مسئولین رامیطلبد

راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان۱۵خردادورامین کمک مسئولین رامیطلبد

ورامین- آبرومند: رییس بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین گفت: راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان۱۵ خرداد ورامین کمک مسئولین را میطلبد.   به گزارش خبرنگار ما – علی فتحی عصر یکشنبه در جمع مسئولین شهرستان ورامین در حاشیه عیادت از بیماران اظهار داشت: مفاهیم و اخلاق اسلامی امام را مردم ایران به خوبی درک کردند و این […]

ورامین- آبرومند: رییس بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین گفت: راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان۱۵ خرداد ورامین کمک مسئولین را میطلبد.

 

به گزارش خبرنگار ما – علی فتحی عصر یکشنبه در جمع مسئولین شهرستان ورامین در حاشیه عیادت از بیماران اظهار داشت: مفاهیم و اخلاق اسلامی امام را مردم ایران به خوبی درک کردند و این فهم سیاسی و دینی از دیار ورامین آغاز شد که قدردان این موهبت هستیم.

 

فتحی در ادامه افزود: حرکت عیادت از بیماران در ایام خرداد از این بیمارستان در روحیه و شناساندن این قیام بسیار سنجیده بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه این بیمارستان سال ۷۸ راه اندازی شده است گفت: هم اکنون در این بیمارستان ۱۷۷ تخت فعال داریم که در سال ۹۷ تعداد ۲۰۲ هزار نفر پذیرش شده اند.

 

رئیس بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین در خصوص ارائه خدمات دندانپزشکی در بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین گفت: با توجه به گران بودن خدمات دندانپزشکی در این بیمارستان طی سال ۹۷ تعداد ۲۲ هزار نفر مورد پذیرش قرار گرفته اند.

 

وی تعداد افراد مراجعه شده به اورژانس بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین را ۹۶ هزار نفر اعلام کرد و بیان داشت: تعداد ۲۸ هزار نفر از این مراجعات بستری شده اند که ۶ هزار نفر مراجعه به آزمایشگاه در سال ۹۷ به ثبت رسیده است.

 

فتحی در خصوص خدمات ارائه شده به بیماران در این بیمارستان نیز اظهار داشت: تعداد ۳۰ هزار رادیوگرافی و ۳ هزار و ۵۰۰ سونوگرافی و ۱۵ هزار مراجعه به فیزیوتراپی و ۳ هزار و ۳۰۰ مورد اکوقلب و یک هزار و ۳۰۰ مورد نوار مغز به ثبت رسیده است.

 

وی در باره جراحی‌های صورت گرفته در سال ۹۷ نیز بیان داشت: تعداد ۷ هزار و ۷۶۰ جراحی انجام شده و تعداد جراحی‌های کوچک ۳ هزار و ۷۰۰ مورد و یک هزار و ۷۰۰ مورد جراحی بزرگ انجام شده است و قبلاً برای جراحی کوچک به تهران مراجعه می‌شد ولی الان جراحی مفصل در این بیمارستان صورت می‌گیرد.

 

فتحی گفت: در تصادفات اگر مصدومی به بیمارستان دولتی مراجعه کند رایگان است ولی به بیمارستان تأمین اجتماعی مراجعه شود فقط اورژانس آن رایگان است و در این بیمارستان با راه اندازی سیستم پکس که در آن دیگر فیلم رادیولوژی نداریم عکس‌ها به صورت سی دی ارائه شده و در هزینه صرفه جویی می‌شود.

 

رئیس بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین افزود: اگر مسئولین شهرستان کمک کنند می‌توانیم بخش دیالیز را به این بیمارستان بیاوریم چرا که لیاقت مردم شهرستان ورامین بیش از این خدمات است که فقط یاری مسئولین در توجه حوزه درمان و پزشکی را می‌طلبد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*