۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 27951
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
  • 155 بازدید
  • ارسال توسط :
راه اندازی پلیس راه تهران بزرگ در۳۰کیلومتری شهرها تا ۲ ماه آینده
راه اندازی پلیس راه تهران بزرگ در۳۰کیلومتری شهرها تا ۲ ماه آینده

راه اندازی پلیس راه تهران بزرگ در۳۰کیلومتری شهرها تا ۲ ماه آینده

ری- آبرومند: رئیس پلیس پایتخت از راه اندازی پلیس راه تهران بزرگ در ۳۰ کیلومتری شهرها تا ۲ ماه آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – سردار حسین رحیمی پیش از ظهر دوشنبه در حاشیه برگزاری نشست خبری که در قرارگاه انتظامی ترافیکی روح‌الله که در کلانتری شهید مصطفی خمینی برگزار شد، در خصوص […]

ری- آبرومند: رئیس پلیس پایتخت از راه اندازی پلیس راه تهران بزرگ در ۳۰ کیلومتری شهرها تا ۲ ماه آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سردار حسین رحیمی پیش از ظهر دوشنبه در حاشیه برگزاری نشست خبری که در قرارگاه انتظامی ترافیکی روح‌الله که در کلانتری شهید مصطفی خمینی برگزار شد، در خصوص تشکیل پلیس راه تهران بزرگ توسط ناجا و به فرماندهی سرهنگ خادم اعلام شد ولی هنوز اجرایی نشده است گفت: پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به زودی تشکیل خواهد شد.

 

رحیمی علت تاخیر در تشکیل پلیس راه تهران بزرگ را دریافت مصوبه و ابلاغیه ها توسط ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه تشکیل پلیس راه تهران بزرگ اضافه شدن یک ساختار جدید به کل نیروی انتظامی است لذا باید حتماً باید این مجوز دریافت شود.

 

وی مرجع صدور مجوز تشکیل پلیس راه تهران را ستاد کل عنوان کرد و افزود: مراحل ابلاغ این مصوبه و طی شدن تشریفات قانونی در حال انجام است که از این طریق می توانیم حوزه ۳۰ کیلومتری قبل از تهران را پوشش بیشتری داده و از تلفات بکاهیم.

 

رئیس پلیس پایتخت هدف از تشکیل پلیس راه تهران بزرگ را کاهش تلفات دانست و اظهار داشت: این ساختار با این هدف و با توجه به اینکه در زمان تعطیلات و روزهای اخر هفته حجم زیادی از مسافران از تهران خارج می شوند و به همین ترتیب این افراد جمعه شب به تهران باز می‌گردند انجام می شود چرا که در این زمینه نیاز بود که یک پلیس راه قدرتمند تشکیل شود.

 

رحیمی بیان داشت: کارهای اداری این تشکیلات در حال انجام است و طی ۲ ماه اخیر راه اندازی خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*