۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 58247
  • ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۹:۱۵
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
رد پای آمریکا در همه جنایات رخ داده در جهان وجود دارد
رد پای آمریکا در همه جنایات رخ داده در جهان وجود دارد

رد پای آمریکا در همه جنایات رخ داده در جهان وجود دارد

ورامین – آبرومند: مدیر دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران گفت: در همه جنایات رخ داده در جهان، رد پایی از آمریکا وجود دارد و این کشور در هر جا حضور پیدا کرد، جز جرم و جنایت علیه بشریت انجام نداد.   به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام مهدی دربانی شنبه شب در […]

ورامین – آبرومند: مدیر دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران گفت: در همه جنایات رخ داده در جهان، رد پایی از آمریکا وجود دارد و این کشور در هر جا حضور پیدا کرد، جز جرم و جنایت علیه بشریت انجام نداد.

 

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام مهدی دربانی شنبه شب در مراسم هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی که در مسجد جامع منطقه خیرآباد ورامین برگزار شد اظهار داشت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، جنایات بی‌شماری را علیه مردم ایران و بشریت انجام داده که برای پی بردن به آن‌ها به زمان و زحمت زیادی نیاز نیست.

 

وی  افزود: شاید در گذشته برای پی بردن به جنایات آمریکا، به تحقیق و مطالعه زیادی نیاز بود ولی امروز کافی است تا نگاهی گذرا به کشورهای اطراف داشته باشیم تا این واقعیت مشخص شود که هر جا آمریکا پای خود را در آنجا گذاشت، با خود جز بدبختی، فلاکت، کشتار و نابودی به همراه نیاورد.

 

وی تصریح کرد: در طول ۴۳ سال استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، آمریکا هر نوع جنایتی را علیه ایران اسلامی انجام داد که در اصل بسیاری از اتفاقات پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نظیر کودتا نیز توسط آمریکا صورت گرفت ولی سلطنت طلبان و غرب‌گراها هیچ‌گاه به خود اجازه نمی‌دهند که به این جنایات اعتراف کنند.

 

دربانی گفت: کشور آمریکا با تروریستم متولد شده، با جنایت تغذیه کرده و با آن منابع ملت‌ها را چپاول می‌کند.

 

وی با اشاره به نقش مهم و مؤثر رسانه‌ها در بیان جنایات آمریکا گفت: اگر فعالان رسانه‌ای، جنایات آمریکا را تیتر کرده و منتشر کنند، همه ملت‌ها از این جنایات آگاهی پیدا می‌کنند البته اگر فقط مردم ایران بخواهند این جنایات را منتشر کنند، چندین جلد کتاب منتشر می‌شود.

 

مدیر دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران با اشاره به ترور شخصیت‌های برجسته نظام توسط آمریکا و ایادی استکبار گفت: شهیدان بزرگواری چون شهید بهشتی و شهید صدوقی، وقت و زندگی خود را وقف مردم و خدمت‌رسانی به جامعه کردند از این رو، منافقین دست به تخریب آن‌ها زده و در نهایت با ترور، این شخصیت‌های بزرگ را به شهادت رساندند.

 

ششم تا دوازدهم تیر به عنوان هفته افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*