۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 60981
  • ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
  • 29 بازدید
  • ارسال توسط :
رسیدگی به امور ثبتی مردم از برنامه های اولویت دار دستگاه قضایی است
رسیدگی به امور ثبتی مردم از برنامه های اولویت دار دستگاه قضایی است

رسیدگی به امور ثبتی مردم از برنامه های اولویت دار دستگاه قضایی است

ورامین – آبرومند: رئیس سازمان ثبت و املاک کشور در بازدید از ادارات شهرستان‌های ورامین و قرچک رسیدگی به امور ثبتی مردم و تسریع در برنامه های اولویت دار دستگاه قضایی و سازمان ثبت را مورد بررسی قرار داد.   به گزارش خبرنگار آبرومند – رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بطور سرزده از […]

ورامین – آبرومند: رئیس سازمان ثبت و املاک کشور در بازدید از ادارات شهرستان‌های ورامین و قرچک رسیدگی به امور ثبتی مردم و تسریع در برنامه های اولویت دار دستگاه قضایی و سازمان ثبت را مورد بررسی قرار داد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بطور سرزده از ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان های ورامین و قرچک در استان تهران بازدید کرد.

 

حسن بابایی روز گذشته در بازدید از ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان های ورامین و قرچک که سرپرست معاونت املاک و کاداستر سازمان ثبت نیز وی را همراهی می کرد، آخرین وضعیت اجرای حدنگاری اراضی کشاورزی این دو شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

 

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن گفت و گو با کارکنان و بررسی مشکلات و موانع صدور اسناد حدنگاری املاک و اراضی شهری و کشاورزی و بیان توصیه هایی در خصوص رسیدگی به امور ثبتی مردم و تسریع در برنامه های اولویت دار دستگاه قضایی و سازمان ثبت بویژه تکمیل حدنگاری اراضی، همچنین به صورت موردی چند پرونده را مورد بررسی قرار داد.

 

ارزیابی عملکرد کمی و کیفی و نظارت بر بهبود عملکرد واحدهای ثبتی، تسهیل و تسریع فرآیندها، افزایش رضایت مندی مراجعان و پاسخگویی حضوری به مشکلات و درخواست های کارکنان و ارباب رجوع در راستای سیاست های قوه قضاییه در دوران تحول و تعالی، از جمله اهداف این بازدیدهای از پیش اعلام نشده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*