۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 54273
  • ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۷
  • 1 بازدید
  • ارسال توسط :
رشد ۴۴ درصدی جذب نودانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا
رشد ۴۴ درصدی جذب نودانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا

رشد ۴۴ درصدی جذب نودانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا

پیشوا – آبرومند: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا و قرچک از رشد ۴۴ درصدی جذب نودانشجو در این دانشگاه خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – کیان پهلوان‌افشاری  از روند صعودی و رشد ۴۴ درصدی جذب دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک خبر داد. وی افزود: واحد دانشگاهی ورامین در ایام ثبت‌نام […]

پیشوا – آبرومند: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا و قرچک از رشد ۴۴ درصدی جذب نودانشجو در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – کیان پهلوان‌افشاری  از روند صعودی و رشد ۴۴ درصدی جذب دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک خبر داد.

وی افزود: واحد دانشگاهی ورامین در ایام ثبت‌نام داوطلبان ورود به مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها با تکیه بر برنامه‌ریزی هدفمند، استفاده از تمام امکانات سرمایه‌ای، بهره‌مندی از توانمندی نیروی انسانی و شیوه‌های تبلیغاتی اثربخش، شاهد افزایش ۴۴ درصدی جذب دانشجو در مقایسه با سال گذشته بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامی-پیشوا و قرچک با بیان اینکه این واحد دانشگاهی مانند سایر دانشگاه‌ها در سال‌های اخیر با کاهش دانشجو مواجه بود، تأکید کرد: با این وجود در سال تحصیلی ۱۴۰۰ رشد بیش از ۴۰ درصدی جذب دانشجو را در مقایسه با سال گذشته داشته‌ایم.

پهلوان‌افشاری اتفاق ارزشمند رشد جذب را مرهون همت والا و تلاش‌های بی‌دریغ تمام همکاران و عوامل اجرایی ستاد ثبت‌نام برشمرد و ادامه داد: روند صعودی جذب دانشجو قطعاً نویدبخش آینده‌ای روشن در این مجموعه دانشگاهی است.

وی با قدردانی از مسئولیت‌پذیری ستودنی همه همکاران سختکوش در بخش‌های مختلف که موجب سربلندی و اعتلای واحد ورامین-پیشوا و قرچک را فراهم می‌آورند، ابراز امیدواری کرد که استمرار و تقویت مساعی جمعی و همدلی و دلسوزی حداکثری، موجب دستیابی به قله‌های رفیع علمی و ارتقای سطح معیشت و بالندگی هرچه بیشتر کمی و کیفی در خدمت‌رسانی به دانشجویان شود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*