۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 59649
  • ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۱
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
رفع تصرف بخشی از اراضی کشاورزی و ملی در شهر خسرو آباد انجام شد
رفع تصرف بخشی از اراضی کشاورزی و ملی در شهر خسرو آباد انجام شد

رفع تصرف بخشی از اراضی کشاورزی و ملی در شهر خسرو آباد انجام شد

پردیس – آبرومند: بخشدار جاجرود گفت: در قالب طرح صیانت از بیت‌المال، جلوگیری و مقابله با تصرفات اراضی ملی و منابع طبیعی، بیش ۲ هزار متر مربع از اراضی در شهر خسرو آبادِ بخش جاجرود رفع تصرف و به ادارات متولی بازگردانده شد.   به گزارش خبرنگار آبرومند – رضا محسنیان روز پنجشنبه به خبرنگاران […]

پردیس – آبرومند: بخشدار جاجرود گفت: در قالب طرح صیانت از بیت‌المال، جلوگیری و مقابله با تصرفات اراضی ملی و منابع طبیعی، بیش ۲ هزار متر مربع از اراضی در شهر خسرو آبادِ بخش جاجرود رفع تصرف و به ادارات متولی بازگردانده شد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – رضا محسنیان روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: با هدف حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی و صیانت از حقوق عمومی، جلوگیری از تغییر وضعیت اراضی کشاورزی، باغات، جنگلها و مراتع و تخریب غیر قابل جبران محیط زیست، اراضی کشاورزی و ملی تصرف شده آزاد سازی شد.

 

وی با اشاره به حضور خود و ادارات متولی در زمان آزاد سازی اراضی، اظهار داشت: نمایندگان ادارات محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان پردیس، کلانتری جاجرود اراضی کشاورزی و ملی آزاد سازی شد.

بخشدار جاجرود ادامه داد: رسیدگی به گزارشات و پاسخگویی به موقع ادارات متولی به مکاتبات درخصوص تصرفات و ساخت و سازهای غیر مجاز، رفع تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی، پیشگیری و مقابله با تغییر کاربری‌ها و رصد لحظه‌ای وضعیت اراضی به منظور خلع ید سودجویان و متصرفان متخلف در دستورکار ادارات متولی قرار دارد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت واقع شده و شهرهای جدید خسرو آبادوسعید آباد در بخش جاجرود این شهرستان  قرار دارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*