۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7808
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲:۰۸
  • 126 بازدید
  • ارسال توسط :

رفع مشکل صنعتگران باعث رونق اقتصاد منطقه می شود

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت : رفع مشکل صنعتگران و تولید کنندگان باعث رونق اقتصاد منطقه می شود و این مهم فرصت های شغلی پایداری را برای جوانان به همراه می آورد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – محسن خوانساری در جریان بازدید از واحدهای تولید […]

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت : رفع مشکل صنعتگران و تولید کنندگان باعث رونق اقتصاد منطقه می شود و این مهم فرصت های شغلی پایداری را برای جوانان به همراه می آورد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – محسن خوانساری در جریان بازدید از واحدهای تولید چرم در شهرک صنعتی چرمشهر و جلسه توسعه صادرات غیر نفتی شهرستان ورامین گفت : مسوولین دستگاه های مختلف باید با حضور مستمر در محل فعالیت صنایع با مشکلات و موانع توسعه فعالیت تولید کنندگان آشنا شده و هر یک در حیطه اختیارات خود در جهت رفع این مشکلات اقدام نمایند.

وی گفت : بسیاری از ظرفیت ها و قابلیت های موجود در مناطق صنعتی شهرستان ورامین ناشناخته باقی مانده و به درستی از کارکرده های اصلی آن استفاده نمی شود در صورتی که گاه می توان با رفع یک مشکل کوچک و حذف برخی از بروکراسی های اداری ، بدون صرف هزینه زیاد ، مشکل یک واحد صنعتی را برطرف کرد.

وی افزود : هر دستگاه دولتی وظیفه دارد تا در حدود اختیارات خود هر آنچه در توان دارد در جهت رفع مشکل تولید کنندگان صرف نماید و با پیگیری مستمر از سوی دستگاه های بالادستی تولید کنندگان را در رونق اقتصادی منطقه یاری رسانند.

نماینده دولت در شهرستان ورامین گفت : شهرک صنعتی چرمشهر و شهرک صنعتی ملاآقایی به عنوان شهرک های مصوب در ورامین مستقر هستند که از ظرفیت کامل آنها استفاده نمی شود این در حالی است که این منطقه قابلیت تبدیل شدن به منطقه ویژه اقتصادی را دارد.

خوانساری گفت : برخورداری این شهرک های صنعتی از زیر ساخت های لازم ، دسترسی آسان به جاده های مواصلاتی مهم کشور از جمله محور قم – گرمسار باعث شده تا آمادگی لازم جهت پذیرش سرمایه گذاران را داشته باشد.

وی با اشاره به لزوم راه اندازی هرچه سریعتر پروژه تصفیه خانه فاضلاب چرمشهر گفت : یکی از مشکلاتی که می تواند سلامت محیط زیست را به خطر بیاندازد، مقوله دفع فاضلاب شهرک های صنعتی به ویژه شهرک صنعتی چرمشهر و سالاریه است که در صورت راه اندازی و توسعه تصفیه خانه این شهرک می توان از بروز بسیاری از مشکلات زیست محیطی جلوگیری نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*