۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 4217
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ۶:۱۱
  • 217 بازدید
  • ارسال توسط :

رماندار قرچک در دیدار با فرمانده انتظامی مطرح کرد نیروی انتظامی در ارتقای آرامش و امنیت مردم نقش مهمی دارد

قرچک- ابتکارآنلاین: علی صادقی به مناسبت هفته ناجا در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان قرچک، از تلاش‌ها، رشادت‌ها و جانفشانی‌های فرماندهان، افسران و سربازان نیروی انتظامی در شهرستان قرچک تشکر و قدر‌دانی کرد و اظهار داشت: امنیت، آسایش، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون رشادت‌های خستگی‌ناپذیر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است. فرماندار شهرستان […]

قرچک- ابتکارآنلاین: علی صادقی به مناسبت هفته ناجا در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان قرچک، از تلاش‌ها، رشادت‌ها و جانفشانی‌های فرماندهان، افسران و سربازان نیروی انتظامی در شهرستان قرچک تشکر و قدر‌دانی کرد و اظهار داشت: امنیت، آسایش، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون رشادت‌های خستگی‌ناپذیر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.

فرماندار شهرستان قرچک بیان داشت: پلیس در تاریخ شکوهمند ایران اسلامی با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور‌مردانی است که با توکل به خداوند متعال در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار کردند.

وی گفت: نیروی انتظامی در ارتقای آرامش و امنیت مردم در جامعه نقش مهمی ایفا می‌کنند و این قابل تقدیر است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک خاطر نشان کرد: امنیت و آسایش مردم متدین و شهید پرور شهرستان قرچک محصول رشادت‌ها و فداکاری‌های شبانه‌روزی شما سبزپوشان نیروی انتظامی است.

صادقی در پایان به رسیدگی به ‌موقع به خواسته‌های مردم و تکریم ارباب رجوع توسط کارکنان نیروی انتظامی تاکید کرد.

 در پایان این دیدار علی قرایی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گزارشی از عملکرد در حوزه برنامه‌های انجام شده نیروی انتظامی ارائه داد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*