۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7224
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۰
  • 48 بازدید
  • ارسال توسط :

رهایی کودک ۹ ساله ازچنگال آدم ربایان در شهرستان قرچک

قرچک – ابتکار ورامین: ماموران نیروی انتظامی شهرستان قرچک موفق شدند ساعتی پیش کودک ۹ ساله ربوده شده را از چنگال آدم ربایان نجات و سالم به خانواده اش تحویل دهند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – از ساعت یک تا دو بامداد جمعه پلیس آگاهی شهرستان قرچک مملو ازصحنه هایی […]

قرچک – ابتکار ورامین: ماموران نیروی انتظامی شهرستان قرچک موفق شدند ساعتی پیش کودک ۹ ساله ربوده شده را از چنگال آدم ربایان نجات و سالم به خانواده اش تحویل دهند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – از ساعت یک تا دو بامداد جمعه پلیس آگاهی شهرستان قرچک مملو ازصحنه هایی دلهره آور ،نگرانی ، چشمانی اشک بار وسرانجام لبانی پر ازخنده وخوردن شیرینی بود.

سیدرضا حسینی دادستان شهرستان قرچک درباره پرونده این آدم ربایی گفت :بعداز ظهر یک شنبه ۲۳ فروردین کودکی ۹ ساله به نام محمد خانی پوینکی که درحال بازی درکوچه بود از سوی آدم ربایان ، ربوده شد.

وی افزود: ابتدا خانواده این کودک فکرمی کردند که فرزندشان گم شده است و خبر مفقود شدن کودک را به پلیس اطلاع دادند که بلافاصله پرونده آن تشکیل شد.

حسینی گفت: پس از گذشت یک روز ، آدم ربایان درتماس تلفنی با منزل کودک درخواست ۵۰۰ میلیون تومان وجه نقد در قبال آزادی کودک کردند.

دادستان شهرستان قرچک افزود: با ردیابی تماس های تلفن آدم ربایان ، انجام شگرد های پلیسی و تعقیب ربایندگان در سه شهرستان رباط کریم، پاکدشت و تهران سرانجام محل اختفای کودک درپاکدشت شناسایی و با حکم قضایی دراولین ساعت ۲۸ فروردین کودک ازدست ربایندگان رها و سالم به خانواده اش تحویل داده شد.

حسینی با تشکر ازنیروی انتظامی شرق استان تهران بویژه ناجای شهرستان قرچک خطاب به مجرمان تاکید کرد: قوه قضاییه ونیروی انتظامی مقتدرانه با هر نوع اقدام مجرمانه به شدت برخورد می کند.

یکی از آدم ربایان درباره علت آدم ربایی گفت: یکی از اقوام خانواده کودک به ما اطلاع داده بود که پدر این بچه به تازگی زمین های وسیع کشاورزی خود را به قیمت ۱۸ میلیارد ریال فروخته است .

وی افزود: پس ازیک هفته نقشه کشیدن، قرار گذاشتیم سه نفری کودک خانواده را برباییم و پس از دریافت ۵۰۰ میلیون تومان آنرا به خانواده اش بازگردانیم که اکنون به دام پلیس افتادیم ، از کرده خود پشیمانیم.

محمد خانی کودک ۹ ساله ساعت ۲ بامداد وقتی می خواست با پدرومادرش ازپلیس آگاهی قرچک خارج شود با زبان کودکانه اش به فرمانده پلیس آگاهی شرق استان تهران گفت :دست تان درد نکند که من را نجات دادید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*