۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 3086
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۵
  • 201 بازدید
  • ارسال توسط :

روز جهانی قدس روز بیداری امت اسلام است

ورامین – ابتکار آنلاین: فرماندار شهرستان ورامین گفت: روز جهانی قدس روز بیداری امت اسلامی است و همه مسلمانان جهان همانند اتحادی که در این روز پیدا می کنند می باید در برابر توطئه های استکبار جهانی ایستادگی کنند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین بمناسبت فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک […]

ورامین – ابتکار آنلاین: فرماندار شهرستان ورامین گفت: روز جهانی قدس روز بیداری امت اسلامی است و همه مسلمانان جهان همانند اتحادی که در این روز پیدا می کنند می باید در برابر توطئه های استکبار جهانی ایستادگی کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین بمناسبت فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس عنوان کرد: مردم مظلوم فلسطین با سر دادن شعار اسلام و با دستان خالی به مقابله با رژیم اشغالگر قدس پرداخته اند تا زیر بار استکبار جهانی قرار نگیرند.

وی گفت : درایت امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس باعث گردید تا مردم فلسطین خود را در مقابله با اسرائیل تنها حس نکرده و به مبارزات خود ادامه دهند .

این مسئول تصریح کرد: روز قدس باعث شد تا آرمان های مردم مظلوم فلسطین در مقابله با رژیم اشغالگر قدس به موضوع اصلی جهان اسلام تبدیل شود و جنایاتی که این رژیم سفاک در حق مردم فلسطین روا داشته اند برای تمامی مسلمانان و آزادیخواهان جهان نمایان شود.

وی افزود: روز جهانی قدس روزی است که مردم مسلمان و آزادی خواه جهان تنفر خود را استکبار ابراز و حمایت خود را از مظلومان فلسطین اعلام می کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین تأکید کرد: اسرائیل قرارگاه مستکبرین درکشورهای اسلامی و باید از میان کشورهای اسلامی محو شود و تنها راه نابودی اسرائیل اتحاد مسلمانان و تشکیل جبهه ای واحد جهت مقابله با این رژیم غاصب است .

فرماندار ورامین با اشاره به جنایات رژیم اشغالگر قدس در باریکه غزه اظهار داشت: اگر مسلمانان جهان بیش از پیش با یکدیگر متحد شده و به مقابله با دشمن شماره یک اسلام یعنی اسرائیل غاصب بپردازند، این رژیم جسارت تهاجم همه جانبه به مردم غزه را به خود راه نخواهد داد.

خوانساری ادامه داد: مسلمانان جهان با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس مشق وحدت و همدلی می کنند و به این باور خواهند رسید که تنها راه نابودی رژیم اشغالگر قدس حفظ و حدت حول تعالیم آسمانی اسلام می باشد.

نماینده دولت در شهرستان ورامین بیان کرد: قیام مردم مظلوم فلسطین نیز بر اساس باورهای اسلامی شکل گرفته است و یقینا این مبارزه الهی به پیروزی اسلام ختم خواهد شد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*