۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 3147
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۲
  • 134 بازدید
  • ارسال توسط :

روز جهانی قدس روز همبستگی مسلمانان با مردم فلسطین است

قرچک – ابتکار آنلاین: فرماندار شهرستان قرچک حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را روز همبستگی مسلمانان جهان با مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین و روز ادای تکلیف الهی دانست. به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین- علی صادقی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران با تبریک حضور گسترده و پرشور مردم شهرستان قرچک […]

قرچک – ابتکار آنلاین: فرماندار شهرستان قرچک حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را روز همبستگی مسلمانان جهان با مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین و روز ادای تکلیف الهی دانست.

به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین- علی صادقی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران با تبریک حضور گسترده و پرشور مردم شهرستان قرچک در این راهپیمایی اظهار داشت: هدف از حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس محکوم کردن جنایات رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی درغزه و فلسطین است و همه باید برای دفاع از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین بویژه مردم غزه به پا خیزیم و شعار الله اکبر را فریاد بزنیم.

وی روز جهانی قدس را روز همبستگی با مسلمانان و مردم فلسطین و روز ادای تکلیف الهی دانست و افزود: روز قدس روز لبیک به مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین است و حضور ما در راهپیمایی روز جهانی قدس مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با اشاره به حملات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس علیه مردم بی پناه غزه گفت: امسال راهپیمایی روز جهانی قدس هرچه با شکوه تر و دندان شکن تراز گذشته برگزار شد و این راهپیمایی تجلی حضور و بیعت مجدد مردم با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مد‌ظله‌العالی)، ارزش های انقلاب اسلامی و آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است.

صادقی از سکوت مجامع بین المللی و کشورهای منطقه در قبال حملات دردمنشانه رژیم اشغالگر قدس در نوار غزه بشدت انتقاد کرد و افزود: استکبار جهانی و کشورهای منطقه که مدعی حقوق بشر هستند نه تنها در برابر جنایات وحشیانه به نواز غزه سکوت کرده اند بلکه از رژیم غاصب صهیونیسم حمایت و پشتیبانی می کنند.

وی در پایان گفت: حضور ملت ایران در راهپیمایی روز قدس در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری شکل گرفت و برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر حماسه و ایثار این کشور ولایت‌مدار ثبت کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*