۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » مازندران
  • شناسه : 27800
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
  • 222 بازدید
  • ارسال توسط :
روز قدس نشات گرفته از آموزه‌های قرآنی است
روز قدس نشات گرفته از آموزه‌های قرآنی است

روز قدس نشات گرفته از آموزه‌های قرآنی است

ساری – آبرومند: معاون سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: راهپیمایی روز قدس حماسه بزرگ ملی و مذهبی است که از آموزه‌های قرآنی نشات گرفته است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سردار رحیم لیالی در جمع راهپیمایان روز قدس شهرستان آمل افزود: این روز به قدری حائز اهمیت است که به […]

ساری – آبرومند: معاون سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: راهپیمایی روز قدس حماسه بزرگ ملی و مذهبی است که از آموزه‌های قرآنی نشات گرفته است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سردار رحیم لیالی در جمع راهپیمایان روز قدس شهرستان آمل افزود: این روز به قدری حائز اهمیت است که به اندازه اصل ۵۹ قانون اساسی ارزش دارد و انسان‌ها پس از ۲۵ روز عبادت و روزه داری ساعت‌ها در صف‌های راهپیمایی می ایستند.

 

وی گفت: جبهه ما در مقابله با رژیم صهیونیستی ادبیات اسلام، قرآن و امام است و هرچند که ما در جهان از لحاظ بودجه نظامی بیست و یکمین کشور هستیم و این بودجه حتی در حد یک ناو آمریکایی نیست ولی با این وجود با همین امکانات و بودجه یارای ایستادگی در مقابل آمریکا و اسراییل را داریم.

 

مردم شهرستان آمل پایتخت نخستین علویان امروز در راهپیمایی روز جهانی قدس هم صدا با تمامی جهان در مردم مظلوم فلسطین را با سر دادن ندای مرگ بر اسرائیل، با آرمانهای انتفاضه تدید میثاق کردند.

 

مردم انقلابی و غیور شهرستان آمل امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با رز جهانی قدس همچون دیگر شهرهای مازندران و کشور، ندای هیهات من الذله، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، قدس باید آزاد گردد سر دادند.

 

مردم پایتخت علویان و نخستین حکومت شیعیان و شهر هزار سنگر تاریخ ایران، با مشت‌های گره کرده و فریادی رسا در زیر نور آفتاب و با دهان روضه انزجار خود را از رژیم کودک کش و اشغالگر قدس به زیباترین شکل به تصویر جهانیان کشیدند.

 

راهپیمایی امروز مردم آمل که همراه با ۶۱ نقطه دیگر استان برگزار شد، از میدان قائم (عج) آغاز و در مصلای این شهر با اقامت نماز ظهر خاتمه یافت.

 

حضور کودکان و نوجوانان کنار پدران و مادرانشان جلوه‌های بسیار خاص و ویژه ای را در راهپیمایی روز قدس آمل ایجاد کرده بود و ایجاد بنرهایی و تابوهایی برای نقاشی کودکان از دیگر حاشیه‌های راهپیمایی امروز در آمل بود.

 

طرح حمایت از ایتام. جمع آوری کمک به کرد مظلوم فلستین و غزه و یجاد پایگاه‌های تست فشار خون و تست ایدز به صورت رایگان از دیگر برنامه‌های راهپیمایی آملی‌ها بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*