۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پيشوا » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 1782
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۴
  • 375 بازدید
  • ارسال توسط :

رکورد ۱۱ کیلومتری طنابزنی توسط ورزشکار پیشوایی

پیشوا – رامین نیوز: در آغاز اولین روز کاری (شنبه) طنابزن پیشوایی به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر رکورد طنابزنی با دو را زد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این مراسم که با حضور فرماندار، اداره ورزش وجوانان، هیئت همگانی، پیشکسوتان، نیروی انتظامی و جمعی از ورزشکاران انجام شد؛ […]

پیشوا – رامین نیوز: در آغاز اولین روز کاری (شنبه) طنابزن پیشوایی به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر رکورد طنابزنی با دو را زد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این مراسم که با حضور فرماندار، اداره ورزش وجوانان، هیئت همگانی، پیشکسوتان، نیروی انتظامی و جمعی از ورزشکاران انجام شد؛ سید مهدی محور قهرمان ارزنده شهرستان پیشوا، مسیر ۱۱ کیلومتری را در مدت زمان ۶۰ دقیقه به طناب‌زنی با دو پرداخت.

پس از عبور طنابزن پیشوایی از مسیر های شهری و برون شهری که برخی دارای شیب سربالایی بسیار تندی بود؛ وی با قدرت و استقامت به مسیر خود ادامه داده و توانست با حضور در ساختمان فرمانداری به حرکت خود خاتمه دهد.

4

محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا، ضمن تقدیر از عوامل اورژانس، نیروی انتظامی و پلیس راهور اذعان نمود؛ محور از جمله ورزشکاران بنام و پرتلاش شهرستان می باشد و اکنون جهت ثبت رکورد جدید خود نیازمند حمایت مسئولین است.

گفتنی است، در پایان توسط ملکوتی خواه فرماندار و رئیس اداره ورزش وجوانان پیشوا از این ورزشکار گرانقدر تقدیر بعمل آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*