۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 7585
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۲۷
  • 131 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری مراسم بزرگداشت روز کارگر و امتنان از کارگران نمونه شهرستان گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین: مراسم بزرگداشت روز کارگر به منظور تجلیل از کارگران نمونه شهرستان گرمسار در شهرک صنعتی گرمسار با حضورطاهایی معاون پارلمانی وامور مجلس وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی- کاتب نماینده مردم- طاهری فرماندارشهرستان-غنیان مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان – جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان-مدیران صنایع و […]

گرمسار – ابتکار ورامین: مراسم بزرگداشت روز کارگر به منظور تجلیل از کارگران نمونه شهرستان گرمسار در شهرک صنعتی گرمسار با حضورطاهایی معاون پارلمانی وامور مجلس وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی- کاتب نماینده مردم- طاهری فرماندارشهرستان-غنیان مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان – جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان-مدیران صنایع و جمعی از کارگران و… برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – طاهری فرماندار شهرستان در ابتدای این جلسه گفتند: در ماه رجب هستیم ماه کرامت و نعمت، در اول این ماه بزرگ و عزیز ولادت امام محمد باقر(ع)-ولادت امام محمد تقی (ع) جواد الائمه –و ولادت مولود کعبه امیر مومنان علی (ع) را داشتیم در این ماه عزیز روز کارگر-روز ملی خلیج فارس-روز پدر و هفته گرامیداشت مقام معلمان زحمتکش ودلسوز را نیز داریم.

من به نوبه خودم تمامی این ایام را به حاضرین در این مراسم . کلیه شهروندان عزیز گرمساری-خصوصا معلمان سختکوش و کارگران زحمتکش که چرخه اقتصادی کشور را می گردانند، تبریک عرض می نمایم.

فرماندار در ادامه تصریح نمودند: رشادت های کارگران در دوران ۸ سال دفاع مقدس، بر هیچ کس پوشیده نیست،، قشر عظیمی از شهدای دورا ن دفاع مقدس از کارگران و فرزندانشان بودند.

طاهری نقش کارگران در چرخه تولید کشور را بسیار مهم ارزیابی نموده و افزود :شما کارگران را همانند همان بسیجی زمان دفاع مقدس میدانم که هم اکنون در یک سنگر دیگر در نقش چرخاننده چرخه اقتصاد کشور که موجبات استقلال و خود کفایی و در نهایت امنیت را در جامعه اسلامی مان ایجاد خواهد کرد با روحیه بسیجی و از خود گذشتگی با تمامی مشکلات دست و پنجه نرم می نمایید.

فرماندار شهرستان در ادامه افزودند: کارگران به عنوان تولید کنندگان واقعی در عرصه اقتصادی نقشی کلیدی در روند توسعه و پیشرفت کشور دارند و حل مشکلات آنان از دغدغه های اصلی فرماندار یوکمیسیون های کارگری استان و شهرستان می باشد که باید در راستای حل مشکلات این قشر تلاش مضاعف صورت گیرد.

وی افزود: کمیسیونهای کارگری با رویکرد حل معضلات محیط های کارگری به دنبال حفظ ثبات و تعادل هستند،و با تعامل منطقی میان کارفرما و پیمانکار می توانیم به دنبال حل مشکل مطالبات این قشر باشیم. رفع دغدغه کارگران و مسائل و مشکلات محیط های کارگری در دستور کار قرار دارد.

فرماندار گرمسار در پایان بیان داشتند:کار شما کارگران خیلی ارزشمند ، ماندگار و با عزت بوده و مردم قدردان خدمات شماها هستند و در سایه خدمات شماهاست که چرخه اقتصادی کشور پیوسته در حال گردش می باشد حضور کارگران در عرصه های مختلف بویژه عرصه کار و تلاش توام با اخلاق و معنویت ، استقلال و عظمت ایران اسلامی را تامین میکند و حضور موفق کارگران در عرصه تولید تهدیدات اقتصادی علیه کشورمان را خنثی میکند.

در ادامه مراسم دو نفر(آقا و خانم) به عنوان نماینده کارگران شهرستان با ایراد سخنانی درخواستهای خود را به سمع ونظرمسئولین حاضر در جلسه رساندند.

کاتب نماینده مردم نیز با ایراد سخنانی خواستار توجه ویژه مسئولین به قشر کارگر و رفع موانع احتمالی ومشکلات ایشان شدند.

در ادامه مراسم طاهایی معاون پارلمانی و امور مجلس وزیر تعاون-کار و رفاه اجتماعی نیز مطالبی را در خصوص اهمیت و نقش کارگران در امنیت اقتصادی جامعه بیان نمودند.

در پایان مراسم با حضور مسئولین با اهدا لوح تقدیر-تندیس و هدایایی از کارگران نمونه شهرستان تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*