۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 8669
  • ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۲
  • 123 بازدید
  • ارسال توسط :

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت فرهنگ سازی راهکار مقابله با پدیده شوم اعتیاد است

پاکدشت – ابتکار ورامین: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت، فرهنگ سازی را راهکار مقابله با پدیده شوم اعتیاد دانست و دوستان ناباب، خانواده ناسالم و کم ‌توجهی والدین به فرزندان را از مهم ترین علل این بلای خانمان سوز برشمرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت، فرهنگ سازی را راهکار مقابله با پدیده شوم اعتیاد دانست و دوستان ناباب، خانواده ناسالم و کم ‌توجهی والدین به فرزندان را از مهم ترین علل این بلای خانمان سوز برشمرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – سرهنگ علیزاده در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت با بیان اینکه اعتیاد یک بیماری روحی، روانی و جسمی است اظهار داشت: امروز باید با فرهنگ سازی در جهت ریشه کن نمودن این آسیب بزرگ اجتماعی و بلای قرن تلاش کرد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت افزود: دوستان ناباب، خانواده ناسالم و کم ‌توجهی والدین به فرزندان، از مهم ترین علل ورود به پدیده شوم اعتیاد است.

وی از برخورد جدی با خرده فروشان مواد مخدر خبر داد و تصریح کرد: ماموران با اجرای موفق عملیات های غالفگیرانه، تعداد ۵۰۰ خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و بیش از ۸۰ کیلوگرم انواع ماده مخدر را کشف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برنامه های متعددی در راستای آگاه ‌سازی نسبت به مضرات موادمخدر پیش بینی و در نظر گرفته شده است.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت عنوان کرد: در طی این هفته، مراسم امحا مواد مخدر با حضور مسئولان برگزار می‌شود.

سرهنگ علیزاده خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت برخورد با موارد مشکوک و همچنین فعالیت های مجرمانه توزیع کنندگان مواد مخدر، موضوع را از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در اختیار عوامل انتظامی قرار دهند.

گفتنی است، ششم تیرماه مصادف با ۲۶ ژوئن روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*