۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 9248
  • ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۴
  • 219 بازدید
  • ارسال توسط :

رییس پلیس پاکدشت خبر دادپایان کلاهبرداری ۵ میلیاردی از داخل زندان در پاکدشت

پاکدشت – ابتکار ورامین: فردی که با همدستی هشت نفر از دوستان خود در داخل زندان، با ارسال پیامک های دروغین تحت عنوان برنده شدن، اقدام به کلاهبرداری و سرقت از حساب کاربران در سراسر کشور به مبلغ ۵ میلیارد ریال کرده بود، توسط پلیس فتا شهرستان پاکدشت شناسایی و دستگیر شد. به گزارش خبرنگار […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: فردی که با همدستی هشت نفر از دوستان خود در داخل زندان، با ارسال پیامک های دروغین تحت عنوان برنده شدن، اقدام به کلاهبرداری و سرقت از حساب کاربران در سراسر کشور به مبلغ ۵ میلیارد ریال کرده بود، توسط پلیس فتا شهرستان پاکدشت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – سرهنگ سلمان آدینه وند گفت: ماموران پلیس فتای شهرستان پاکدشت در پی دریافت نیابت قضایی از از یکی از استان ها در خصوص دستگیری کلاهبردار پنج میلیارد ریالی فراری، اقدامات فنی و تخصصی خود را برای شناسایی و دستگیری وی آغاز کردند.

وی اظهار کرد: با وجود ترفندهای زیرکانه متهم برای فرار از قانون، ماموران پلیس فتا با تحقیقات و بررسی های گسترده، مخفیگاه وی را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه کلاهبردار را دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت افزود: این فرد با همدستی هشت نفر از دوستانش در داخل زندان و با ترفند ارسال پیامک برنده شدن جایزه کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، مالباختگان را به پای عابر بانک می کشاند و با استفاده از رمز دوم اقدام به برداشت وجه از حساب مالباختگان می نمود که در این خصوص بیش از ۲۰۰ نفر شاکی در سطح کشور وجود دارد.

رییس پلیس پاکدشت خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت برنده شدن در قرعه کشی، نباید به دستگاه خود پرداز مراجعه کنند، زیرا مراکز مربوط موظفند به صورت یک طرفه مبلغ را در حساب افراد واریز کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*