۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 27639
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۶
  • 82 بازدید
  • ارسال توسط :
ساخت ۲۰ منزل مسکونی در«چم گرداب» پلدختر به ورامین سپرده شده است
ساخت ۲۰ منزل مسکونی در«چم گرداب» پلدختر به ورامین سپرده شده است

ساخت ۲۰ منزل مسکونی در«چم گرداب» پلدختر به ورامین سپرده شده است

ورامین- آبرومند: فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت: ساخت ۲۰ منزل مسکونی در«چم گرداب» پلدختر به ورامین سپرده شده است. به گزارش خبرنگار ما – سرگرد سعید تاجیک در خصوص طرح جهاد همبستگی ملی اظهار داشت: ۵۳۱ نفر در قالب ۳۹ گروه جهادی از شهرستان ورامین به مناطق سیل زده اعزام شدند که هر نفر ۷ […]

ورامین- آبرومند: فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت: ساخت ۲۰ منزل مسکونی در«چم گرداب» پلدختر به ورامین سپرده شده است.

به گزارش خبرنگار ما – سرگرد سعید تاجیک در خصوص طرح جهاد همبستگی ملی اظهار داشت: ۵۳۱ نفر در قالب ۳۹ گروه جهادی از شهرستان ورامین به مناطق سیل زده اعزام شدند که هر نفر ۷ روز به صورت جهادی خدمت رسانی را انجام داد.

 

تاجیک افزود: مبلغ ۷۶ میلیون تومان وجه نقد، ۲۲ تن برنج و بسیاری دیگر مایحتاج اولیه از شهرستان ورامین برای مناطق سیل زده جمع آوری شد و هنوز کمک‌های مردم ورامین ادامه دارد ولی چون مناطق سیل زده برای کمک‌های غیر نقدی اشباع شده است باید به سمت ساخت منازل و جمع آوری کمک‌های نقدی برای این عزیزان برویم.

 

فرمانده سپاه ناحیه ورامین با بیان اینکه به گروه‌های داوطلبین جهادی در بسیج، مساجد و ادارات و نهادهای شهرستان برای ساخت مناطق سیل زده آماده باش می‌دهیم گفت: الان کمک‌ها برای ساخت منازل مسکونی سوق داده خواهد شد و بیش از ۲۰۰ هزار خانه در این سیل آسیب کامل و یا جزئی دیده است و الان وقت بازسازی است.

 

وی همچنین از سپرده شدن ساخت ۲۰ منزل مسکونی در روستای «چم گرداب» شهرستان پلدختر به شهرستان ورامین خبر داد و اظهار داشت: بایستی گروه‌های جهادی شهرستان و مردم عزیز دیار ۱۵ خرداد در قالب وجه نقد این مهم را به عهده بگیرند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*