۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 59730
  • ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
سارقان حرفه ای مسافر نما دستگیر شدند
سارقان حرفه ای مسافر نما دستگیر شدند

سارقان حرفه ای مسافر نما دستگیر شدند

پردیس- آبرومند: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس گفت: سارقان حرفه ای که به بهانه در خواست خودروی اینترنتی خودرو را به سرقت می بردند دستگیر شدند. به گزارش خبرنگار آبرومند – سرهنگ بهزاد عبدیان روز یکشنبه اظهار داشت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان تحت عنوان راننده خودروی اینترنتی به پلیس اگاهی شهرستان مبنی بر […]

پردیس- آبرومند: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس گفت: سارقان حرفه ای که به بهانه در خواست خودروی اینترنتی خودرو را به سرقت می بردند دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار آبرومند – سرهنگ بهزاد عبدیان روز یکشنبه اظهار داشت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان تحت عنوان راننده خودروی اینترنتی به پلیس اگاهی شهرستان مبنی بر سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو از آنها و وقوع چند فقره سرقت توسط مسافران، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی پردیس قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: سارقان با ترفند گرفتن خودروی اینترنتی سوار خودرو شده و به اماکن شلوغ که می رسیدند به بهانه آنکه وضع جسمانیمان خوب و مساعد نیست از راننده تقاضای کمک  می کردند و راننده به محض پیاده شدن جهت خرید دارو ویا آب موقعیت سرقت را برای سارقان فراهم آورده وخودرو را به سرقت می بردند وچنانچه راننده  سوییچ خودرو را  همراه خود می برد با ترفندی خودرو را روشن کرده  و به سرقت می بردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: با تحقیق واقدامات پلیسی و پیگیری های صورت گرفته به یک نفر سارق حرفه ای و سابقه دار در پردیس مشکوک که با هماهنگی مقام محترم قضایی در یک عملیات پلیسی متهم دستگیرشد.

 

عبدیان افزود :متهم دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه سرقت بوده ولی هنگامی که با ادله و مستندات پلیسی مواجه شد به بزه انتسابی خود اعتراف که بیان داشت، سرقت را از طریق همدست خود انجام می داده که همدست وی نیز دستگیر شد.

 

وی توضیح داد: متهمان در نهایت به سرقت ۳دستگاه خودرو، ۳فقره سرقت داخل خودرو به همراه تعدادی عابر بانک و ۲۰۰میلیون ریال وجه نقد اعتراف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس  به رانندگان توصیه کرد: هنگام مسافر کشی در نرم افزارهای اینترنتی یا به صورت عبوری با توجه به عدم شناسایی، مسافران و ضعف این نرم افزارها در شناسایی هویت استفاده کنندگان به شدت احتیاط کرده و به راحتی در دام افراد سودجو وتبهکار گرفتار نشوند و درصورت مشاهده هرگونه مورد مشکوکی مراتب را سریعابه پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*