۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27573
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
  • 127 بازدید
  • ارسال توسط :
سالانه ۲میلیون و۷۶۰ هزار تن محصولات کشاورزی در هرمزگان تولید می شود
سالانه ۲میلیون و۷۶۰ هزار تن محصولات کشاورزی در هرمزگان تولید می شود

سالانه ۲میلیون و۷۶۰ هزار تن محصولات کشاورزی در هرمزگان تولید می شود

بندرعباس- آبرومند: رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت با تولید سالانه ۲میلیون و ۷۶۰ هزار تن محصول کشاورزی و شیلاتی نقش بسزایی در تنظیم بازار سبزی و صیفی خارج از فصل کشور در پاییز و زمستان دارد. به گزارش خبرنگار ما – علی باقرزاده همایی  افزود: با توجه خشکسالی دو دهه اخیر درفصل بارندگی بایستی […]

بندرعباس- آبرومند: رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت با تولید سالانه ۲میلیون و ۷۶۰ هزار تن محصول کشاورزی و شیلاتی نقش بسزایی در تنظیم بازار سبزی و صیفی خارج از فصل کشور در پاییز و زمستان دارد.

به گزارش خبرنگار ما – علی باقرزاده همایی  افزود: با توجه خشکسالی دو دهه اخیر درفصل بارندگی بایستی از سیلاب ها به عنوان فرصت برای افزایش تولید محصولات کشاورزی  دراستان استفاده کرد.

 

وی ادامه داد: هرچند هرمزگان به عنوان استانی ساحلی با فعالیت های بندری، دریانوردی، صید و صیادی و همچنین پلایش نفت و گاز و فولاد شهرت دارد اما تولید محصولات کشاورزی جایگاه خود در بازاهای داخلی و خارجی حفظ کرده است.

 

دراطلاعات منتشره سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان، وسعت زمین های کشاورزی این استان ۱۵۶ هزار هکتار با تولید سالانه ۲میلیون و ۵۲۰ هزار تن شامل ۵۸۵ هزار تن محصول باغی و یک میلیون و۹۵۰ هزارتن محصول زراعی است.

(منبع خبر: ایرنا)

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*