۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اصفهان » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 28224
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
  • 197 بازدید
  • ارسال توسط :
سامانه‌های جدید مراقبت و رهگیری هوایی و دریایی رونمایی شد
سامانه‌های جدید مراقبت و رهگیری هوایی و دریایی رونمایی شد

سامانه‌های جدید مراقبت و رهگیری هوایی و دریایی رونمایی شد

اصفهان- آبرومند: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران اصفهان، ضمن افتتاح مرکز توسعه فناوری‌های اپتو الکترونیکی، ۱۰ سامانه فوق پیشرفته مراقبت، شناسایی و رهگیری هوایی و دریایی را رونمایی کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – امیر سرتیپ امیر حاتمی در مراسم رونمایی ۱۰ سامانه […]

اصفهان- آبرومند: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران اصفهان، ضمن افتتاح مرکز توسعه فناوری‌های اپتو الکترونیکی، ۱۰ سامانه فوق پیشرفته مراقبت، شناسایی و رهگیری هوایی و دریایی را رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – امیر سرتیپ امیر حاتمی در مراسم رونمایی ۱۰ سامانه فوق پیشرفته الکترواپتیکی مراقبت، شناسایی و رهگیری هوایی و دریایی در اصفهان گفت: این سامانه‌ها به دست دانشمندان شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران طراحی و ساخته شده است که علاوه بر افزایش قدرت بازدارندگی، امکان مقابله مؤثر با انواع تهدید را نیز فراهم می‌کند.

وزیر دفاع خاطرنشان کرد: فناوری این سامانه‌ها در سطح استانداردهای بین المللی است و با سامانه‌های مشابه خارجی برابری می‌کند.

 

وی در بازدید از صنایع دفاعی مستقر در اصفهان با اشاره به اهمیت جایگاه، مأموریت و مسئولیت خطیر صنایع الکترونیک و الکترواپتیک صا ایران در توانمند سازی قدرت رزم نیروهای مسلح گفت: در سال‌های اخیر شاهد پیشرفت‌های چشمگیر در حوزه‌های تکنولوژی و فناوری بومی در این صنعت بوده‌ایم و صنایع الکترواپتیک اصفهان توانسته است رضایت خاطر نیروهای مسلح را در تأمین نیازمندی‌های دفاعی مرتفع سازد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تجلیل از تلاش‌ها و مجاهدت‌های متخصصان پرتوان و جوان صنایع الکترونیک وزارت دفاع، افزایش و تنوع سبد محصولات این صنعت در ۲ حوزه نظامی و غیر نظامی را چشمگیر و قابل تحسین دانست و اظهار امیدواری کرد: در آینده شاهد دستیابی به دستاوردهای نوینی در زمینه محصولات استراتژیک الکترونیکی باشیم.

صنایع الکترونیک ایران یا صاایران شرکتی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است که در زمینه صنایع مخابراتی و الکترونیکی فعالیت می‌کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*