۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 6435
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۶
  • 236 بازدید
  • ارسال توسط :

سایت اداری، فرهنگی و آموزشی دادگستری در پردیس ساخته می شود

پردیس – ابتکار ورامین: رییس دادگستری شهرستان پردیس از احداث سایت اداری، فرهنگی و آموزشی دادگستری در فاز ۴ شهر پردیس خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پردیس خبر – دکتر فرید ضرغامی رییس دادگستری شهرستان پردیس در حاشیه مراسم کلنگ زنی سایت اداری، فرهنگی و آموزشی شهرستان پردیس و در گفتگوی […]

پردیس – ابتکار ورامین: رییس دادگستری شهرستان پردیس از احداث سایت اداری، فرهنگی و آموزشی دادگستری در فاز ۴ شهر پردیس خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پردیس خبر – دکتر فرید ضرغامی رییس دادگستری شهرستان پردیس در حاشیه مراسم کلنگ زنی سایت اداری، فرهنگی و آموزشی شهرستان پردیس و در گفتگوی اختصاصی با پایگاه پردیس خبر اظهار داشت: این زمین به مساحت یک هکتار از سوی شرکت عمران شهر جدید پردیس به این دادگستری واگذار شده است.

وی پس از تشکر از شرکت عمران شهر جدید پردیس، شهرداری پردیس، فرمانداری شهرستان پردیس و معاونت عمرانی استانداری اذعان کرد: مراحل آغاز ساخت این ساختمان که در چند فاز انجام می شود در ابتدای سال ۹۴ آغاز می شود.

ریاست دادگستری شهرستان پردیس این آغاز به کار را منوط به بوجود آمدن مشکلات خاص در مراحل تامین بودجه آن دانست.

ضرغامی گفت: واگذاری این زمین برای آینده شهرستان پردیس که جمعیتی بالغ بر ۶۰۰ هزار نفر در آن مستقر می شوند واگذار شده است.

وی با اشاره به تغییر کار بری ساختمان فعلی دادگستری پس از تکمیل سایت مذکور و استقرار جمعیت در شهرستان سخن گفته و تاکید کرد: حسن این مکان رعایت عدالت جغرافیایی در مکان استقرار دادگستری بین شهرهای بومهن و پردیس است.

مراسم کلنگ زنی این زمین که با حضور معاون مدیرکل، قائم مقام و مدیران دادگستری استان و مسئولین شهرستانی برگزار شد، در ضلع جنوبی پژوهشکده علوم شناختی و شمال شهرک هوافضای بومهن قرار دارد.

بنا بر گزارش پایگاه پردیس خبر سپاه شهرستان جنب این زمین دادگستری و فرماندهی انتظامی جنب سپاه شهرستان پردیس در آینده مستقر خواهند شد.

کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری و بازدید از حوزه علمیه در حال ساخت شهرستان پردیس از برنامه های حاشیه ای این مراسم بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*