۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 6992
  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۷
  • 231 بازدید
  • ارسال توسط :

سردار احمدی مقدم تکریم شهدا وظیفه آحاد مردم و مسئولان است/ شهدا اسوه های ایثار و فداکاری در عرصه جهاد با دشمنان بودند

پاکدشت – ابتکار ورامین: مشاور عالی رییس ستاد کل نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز بزرگداشت شهدا و تکریم خانواده معظم شهدا وظیفه آحاد مردم و مسئولان کشور است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – سردار اسماعیل احمدی مقدم، مشاور عالی رییس ستاد کل نیروی های […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: مشاور عالی رییس ستاد کل نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز بزرگداشت شهدا و تکریم خانواده معظم شهدا وظیفه آحاد مردم و مسئولان کشور است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – سردار اسماعیل احمدی مقدم، مشاور عالی رییس ستاد کل نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران و فرمانده سابق نیروی انتظامی با حضور در شهرستان پیشوا با خانواده شهیدان جنیدی، مهتدی و قمی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدارها، سرهنگ سلمان آدینه وند فرمانده نیروی انتظامی پاکدشت و سرهنگ هادی احمدی فرمانده نیروی انتظامی پیشوا نیز حضور داشتند.

سردار احمدی مقدم به همراه جمعی از مسئولان انتظامی شهرستان پاکدشت و پیشوا، با خانواده شهیدان والامقام دیدار و از آنان دلجویی کردند.

مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: عزت و افتخار ایران اسلامی مدیون صبر و بردباری خانواده معظم شهدا است؛ آنان مشکلات و سختی های زیادی را در این راه متحمل شده اند که تکریم و تقدیر از این عزیزان یک وظیفه کوچک است.

دیدار با دارنده درجه لیاقت و شجاعت کشور

سردار احمدی مقدم در سفر به شهرستان پیشوا با حاجیه خانم بتول جنیدی مادر شهیدان رضا، نصرالله، محمد و عبدالحمید جنیدی و دارنده نشان درجه یک لیاقت و شجاعت دیدار و از مقام بلند این مادر شهید و اسوه صبر و ایثار تجلیل کرد.

خانواده جنیدی در جنگ تحمیلی نخست نصرالله جنیدی و سپس رضا و محمد جنیدی را تقدیم انقلاب اسلامی کردند و آخرین پسر خانواده یعنی عبدالحمید نیز بعد از جنگ و پس از مدت‌ها تحمل درد و رنج ناشی از مسمومیت شیمیایی در سال ۷۹ به شهادت رسید.

تجلیل سردار احمدی مقدم از همرزم سابق خود در جنگ

مشاور عالی رییس ستاد کل نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به شهرستان پیشوا با حضور در بیت سردار شهید سعید مهتدی از رشادت ها و سلحشوری های این سردار بزرگ و همرزم سابق تجلیل کرد.

سردار احمدی مقدم که مدت ها با سردار سعید مهتدی در جبهه های مختلف دفاع از تمامیت ارضی کشور همرزم بود، با تجلیل از شهید مهتدی اظهار داشت که شهید سعید مهتدی از تمام توان خود برای دفاع از ارزش ها و اصول انقلاب و نظام اسلامی بهره می گرفت.

گفتنی است سردار مهتدی، این انسان وارسته در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۱۹ براثر سقوط هواپیمای نظامی‌در ارومیه به خیل شهدا پیوست و روح مطهر آن پرنده سبک بال ،با آخرین پرواز عشق به آسمان عروج کرد.

فرمانده سابق نیروی انتظامی در ادامه سفر یکروزه خود در خانه شهید قمی حاضر و ضمن بزرگداشت مقام این شهید گلگون کفن از نقش برجسته پدر این شهید بزرگوار در نشر معارف ناب اسلامی تجلیل کرد.

تکریم شهدا وظیفه آحاد مردم و مسئولان است

سردار اسماعیل احمدی مقدم در این دیدارها با تأکید بر ادامه یافتن راه و مسیر شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: عزت و عظمت کنونی نظام اسلامی در عرصه های مختلف مرهون رشادت ها و ایثارگری های شهدا است.

مشاور عالی رییس ستاد کل نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران افزود: امروز بزرگداشت شهدا و تکریم خانواده معظم شهدا وظیفه آحاد مردم و مسئولان کشور است.

شهدا اسوه های ایثار و فداکاری در عرصه جهاد با دشمنان

سرهنگ آدینه وند، فرمانده انتظامی پاکدشت نیز در ادامه با اشاره به زیر دین بودن تمام آحاد مردم در برابر خون شهدا اظهار داشت: ما باید با عمل به احکام دین مبین اسلام، عمل به رضای خدا، خدمت به مردم به خصوص اقشار مستضعف حرمت خون شهدا و دستاوردهای آنان را پاس داشته و امتحان الهی خود را در این زمینه به بهترین شکل پس دهیم.

وی با اشاره به اینکه شهدا اسوه های ایثار و فداکاری در عرصه جهاد با دشمنان بودند، تصریح کرد: صبر و استقامت خانواده شهداء نمونه بارزی از ایثار و مقاومت است و خانواده های شهداء ارزش های ماندگار کشور هستند که خدمت به آنها باعث مباهات است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*